Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van e szükség kutyafuttatóra...

Van e szükség kutyafuttatóra Debrecenben?

Figyelt kérdés
Úgy tűnik, amíg nincs, a gazdák hiányolják, amikor meg nyílik egy, lusták elmenni odáig, inkább körbe piszkítják a lakótelepet a kutyájukkal.

2014. okt. 10. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
és mi a kérdés? :)
2014. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdés az, abból a 80 ezer debreceni kutyatartóból mennyi az a létszám, akiért érdemes futtatót nyitni? Hol vannak azok a gondos gazdák, akik valóban tudnák értékelni?
2014. okt. 10. 10:09
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két futtató kevés! Mit gondolsz, majd 30 percet kocsikáznak a kutyatartók, hogy eljussanak egy futtatóig? Kérlek, ne legyél ostoba! Legalább minden 10. utcába kellene egy futtató! És nem olyan kis fürdőszoba méretű, semmi kert, ami ma Magyarországon a "divat" a futó építésben. Hanem rendes, park méretű, ahol tényleg lehet futtatni a kutyát és nem pattan vissza a labda a kerítésről ha a "futtató" másik végéről eldobják azt! Tudod majd ha egy Debrecen méretű városban lesz legalább 20-25 tényleg nagy futtató, majd akkor lehet arról beszélni, hogy lusták-e a gazdák vagy sem!
2014. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te hány futtatóról tudsz Debrecenbe? Mennyire ismered őket?Én járok egybe, aminek a megközelítése számomra 20 perc séta. Megéri járni, mert nagyon szép,tiszta, családias, jó a közösség. Akik viszont a közeli lakótelepen laknak 5 percre, nem járnak. Mi ez, ha nem lustaság? Keresem a magyarázatot, miért járunk mi sokan messzebbről, a közelben lakók meg miért nem jönnek?
2014. okt. 10. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Én pl. 15 perc sétára lakom egy kutyafuttatótól. Amikor megnyílt, örültem, mint majom a farkának, h vééégre.

Jártunk is rendszeresen, aztán egy idő után tök mindegy volt mikor mentünk, mindig akadt olyan kutya, aki problémás volt. Meguntam, így már nem járunk.

Lehet a környéken lakók is így vannak vele - esetleg pont abban az időszakban érnek rá sétálni, amikor több a problémás kutya. Vagy csak egyszerűen napi 1x mozgatják le a kutyát, akkor viszik oda. A köztes időben, amikor te látod őket, csak pisi/kakira mennek a ház körül egy-egy eü sétára.

2014. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A Kolónián voltál? Onnan hallottam ilyeneket, hogy sok a nagy méretű kutya és gyakran sérülnek meg a kicsik.Merre laksz? A Kéknyelű utcán is van, de ott csak heti 1 alkalommal csütörtökön 18.00-19.00-ig lehet menni. :-(


Ahova én járok a kis és középméretűek jönnek, este 20.00 után vannak nagyobbak, de azok is aranyosak. :-)

2014. okt. 10. 12:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem debreceni vagyok :)
2014. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Debreceni vagyok, de nem tudok róla, hogy Debrecenben lenne futtató. Hol vannak ezek helyileg? Én szívesen mennék a kutyámmal.
2014. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezeket ismerem.


Kéknyelű utca minden csüt 18.00-19.00-ig 250ft/ alkalom


[link]


Kolónia utca. H-Sze-Pé 17.00-19.00-ig 500 ft/ alkalom


[link]


Szív utca / belváros / H zárva K-Sze-Cs-Pé. 14.00-21.30-ig Szo-Vas: 9.00-19.00-ig 100 ft/ alkalom Vasárnaponként 9.00-től kutyaiskola

Mi a négy mancs szabadidőparkba járunk. :-)

[link]

2014. okt. 10. 19:43
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy csinálna egy kínai mesterszakács pörköltet az összesből!
2014. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!