Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyáknak mennyire van szükség...

Kutyáknak mennyire van szükségük zöldségre, gyümölcsre?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom,hogy a vitaminok ugyanúgy benne vannak a húsban és belsőségekben is,pl A-B vitaminok.Ennek ellenére sokan adnak zöldséget is a kutyáknak(BARF).
2014. okt. 11. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A PREY szerint etetőknél az a nézet, nem kell. Mindenki maga döntheti el, melyik módszert érzi " tökéletesnek".
2014. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néztem a prey-nél az arányokat,a 80% húst lejjebb lehet venni,és a csontos húsból kicsit többet adni?
2014. okt. 11. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem sokra,de szerintem szükségük van rá. Bár a Preynél valóban nem adnak se gyümit,se zöldet.


Én Barfoztam,nekem azt egyszerűbb volt kivitelezni :)

2014. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De,ha csak húst kap a kutya attól lehet komolyabb baja? Vagy hiánybetegség? Mert végül is ez való a kutya gyomrának.
2014. okt. 11. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokan etetnek PREY szerint. Szerintük nincs hiánybetegség a kutyáknál. Ha állandóan az munkálna benned, hogy mi hiányzik a kutya ételéből, akkor adj tápot.
2014. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!