Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha akácfa ágat rágcsál a...

Fütyicukor kérdése:

Ha akácfa ágat rágcsál a kutya az mérgező lehet rá nézve? . Még kölyök és mindent meg is eszik nem csak rágja.

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd neki, hogy mindent megegyen.
2014. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Szia. Nem állítom, hogy annyira értek ezekhez, de szerintem akkora mennyiséget úgysem eszik, hogy nagy baja legyen tőle. A neten mindenhol az van, hogy "mérgező", de az életben én még sosem tapasztaltam. Az én kutyám is mindent feleszik, rágcsál, benyal és volt, hogy egy hétig akácerdőben voltunk. Neki spec. nem lett semmi baja. Szerintem biztos nem eszik annyit, hogy legyen valami, de azért ha észreveszek, hogy rágja vedd el tőle. Ha esetleg látod, hogy másképp viselkedik, nem eszik, akkor elviheted állatorvoshoz, de szerintem nem lesz semmi :)
2014. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
utolsó: ugye tudod, hogy a lilaakác mérgező?
2014. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
tudom, de igazából valamilyen szinten minden akác az. Ha a kutya viselkedésén nem lát semmi változást, akkor biztos nincs baja, mert ha nem tudja feldolgozni a szervezete akkor biztos meglátszik a viselkedésén is. (nem eszik, hány, keveset vagy nagyon sokat iszik, fáradékony, szinte fel se kel csak alszik, száraz orr)
2014. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A túl sok faforgács, amit lenyel, előfordulhat, hogy ki is jön belőle. Miért engeded, hogy egyáltalán bármit is felszedjen a földről? Ezt már az első naptól tanítani kellene neki, hogy földről nem szedünk fel semmit. Szerezz be kemény fát és azt engedd neki rágni.
2014. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!