Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Kínai kopasz kutyusom...

A Kínai kopasz kutyusom fürdethetem babáknak való samponnal, és olajozhatom a bőrét babaolajjal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, de ha akarnál akkor tudnál venni neki kutyáknak valót is.
2010. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Javaslom a tenyésztőt kérdezd meg erről (akitől vetted), biztosan szívesen segít.
2010. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Felejtsd el a babaolajat. totál kipattognak tőle. A gyógyszertárban kapható hidratáló bőrkrém, vizes alapú. Ott helyben zutyulják a patikusok- és nem is rém összegért.Elég havonta egyszer-kétszer kenni, a bőr szárazságától függően. Sampon; idáig ezek jöttek be: Ring5, Iv san Bernard. Kiváló anti-allergén samponok, sok fajtája van pl: sötétítő ill. fehérítő sampon, szőrdúsító, kondicionáló stb. Ezeket érdemes kipróbálni.
2010. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi,időközben már megkaptam e-mailben a válaszokat attól is, akitől vettem a kutyusom.
2010. jan. 23. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Az én bernáthegyim is kipattogott tőle=(
2010. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Hm. Kopasz bernáthegyi? o.O
2010. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért kéne egy kutyának babasampon?

nem kutyasampon kéne?!

2010. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!