Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítónak számítok?

Szaporítónak számítok?

Figyelt kérdés
menhelyről örökbe fogadtunk egy kutyát nem mondtál hogy vemhes ma megfialt 3 kölyök let ismerősömnek mondtam van 3 mat fialt meg hogy segíteni tud e mit kell ilyenkor csinálni erre azt mondta szaporítónak nem segít de azt se várta meg viszaitjam mi van tiltott ak most az vok ?
2014. okt. 14. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen menhely ad ki vemhes,ivaros kutyát?Írd már le a nevét!

Megpróbáltam dekódolni a kérdésedet.

Szépen el kell menni a menhelyre,ahonnan hoztad a kutyát és közölni velük,hogy mivel ivarosan,sőt vemhesen adták ki,már kezdhetnek is gazdit keresni a kicsiknek és nyolc hetes korukban elvinni őket tőled.

2014. okt. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem neveznélek annak.Szaporító az aki szakmai tudás nélkül szánt szándékkal fedezteti az állatot,azért,hogy pénzhez jusson.Hivatalos kenel és minden velejáró nélkül.
2014. okt. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
kunmadaras
2014. okt. 14. 21:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős vemhesen hoztad ki? Az állatorvos se látta rajta, hogy vemhes, mikor elvitted? Ha senki sem figyelmeztetett és te se gyanakodtál rá, akkor nem számítasz annak. A menhelyet viszont szorongasd meg, hogy állják a kölykök költségeit! És jó gazdákat találni sem lesz egyszerű sajnos...
2014. okt. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, nem te szaporítottad, nálad csak ellett.
2014. okt. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy vemhesen adták ki?Mellesleg vemhesen is lehet ivartalanítatni,amit ha jelzed ,a menhely is elvėgezhetett volna.Még mindig jobb,mint egy rakat felesleges alom.Szaporító így nem vagy,viszont a kutyád ivartalanítsd.
2014. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás, sem szaporító ha nem tudtad, hogy vemhes. Mindenesetre elég érdekes, hogy így kiadnak kutyát menhelyről. Vemhesen is lehet ivartalanítani, de ha nem tudtál róla, nem vagy szaporító. Mindenesetre ivartalanítsd a kutyád és a kölyköket megfelelő bánásmódban részesítsd!
2014. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És természetesen kérd állatorvos tanácsát! Minél gyakrabban lássa a kölyköket.
2014. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
2 hete hoztam ki nem láttam rakta semmit de egyszer csak azt vettem észre csurom víz a szőnyegem most apu csinált már neki helyet fából csavarozta össze de a szobám sarkában néhány régi ágyneműn fialt meg nagyon jól van Mira is és a 3 kölyök is. mit kel csinálni ilyenkor mire kell figyelni hogy látom ha esetleg nincs elég teje elég sovány enni mit adjunk Mirának ? ő egy spicc keverék 12kg most de a doki szerint még legalább 5 kilót hízniak kel a műtéthez
2014. okt. 15. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez segíthet

[link]


A dokinak viszont kérd ki a véleményét,hogy mit ajánlj.


Jó minőségű tápot kell neki venned.

2014. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!