Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a west...

Mi a véleményetek a west highlandi kutyustól?

Figyelt kérdés
Okos? Nagyon hullassa a szőrék? Magára lehet hagyni? Ezekre és hasonló kérdésekre szeretnék választ kapni. Köszi :)
2010. jan. 23. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a westie-ről? okos, kevésbé hullik a szőre, viszont kozmetikában trimmelni kell, természetesen magára lehet hagyni, na nem egész napokra.. tanítható okos kutyák... terrierek révén kemény kezű gazdi kell nekik.
2010. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdésedre a válasz minden kutyára ugyanaz, annyira lehet magára hagyni amennyire nevelve van. Nem szeretem a westiet túlságosan is divatkutyává vált az utóbbi években. Lassan ennél a fajtánál is az van, hogy az vesz ilyet aki látja a tv-be stb... Nem az aki tényleg ki tudná elégíteni a fajta igényeit. szóval szerintem gondold át mik a lehetőségeid? Mennyit tudsz vele foglalkozni? (mert ugye terrier, és a terrierek mint tudjuk gondos, következtes nevelés igényelnek) A kutya nem csak addig szól amíg kölyök, elélhet akár 15 évig is :) Nézd meg ezt az oldalt, hasznos információk vannak benne: [link] Olvasd el Jan Fennel - Kutyapszichológia c. könyvét, mielőtt magadhoz veszed a kutyust. Egy nagyon egyszerű kutyanevelési módszert ír le, erőszak és kényszer nélkül.
2010. jan. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A fajta neve csak úgy mellékesen west highland white terrier.
2010. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom kedves. :) és köszi szépen mindenkinek.
2010. jan. 24. 19:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!