Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! A kutyámnak láza/hőem...

S. O. S! A kutyámnak láza/hőemelkedése van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt semmi baja, délután még jól volt. Azt vetem észre, hogy nagyon bágyadt, kókadt. Megkínáltam egy kis kajával, még soha nem volt olyan, hogy elutasította volna. Most igen. Nagyon remeg, és meleg. Csak emberi lázmérőnk van, azzal megpróbáltam megmérni, 39,6. Nem hány, nincs hasmenése. Egyetlenegy állatorvost tudtam csak elérni, az is az ország másik felén lakik, és azt mondta, várjunk reggelig. És mi van, ha addig valami történik? Mit tehetnék?

2014. okt. 15. 22:46
 1/5 A kérdező kommentje:
És biztosan nem babéziás, mert pénteken kapott ellene oltást.
2014. okt. 15. 22:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebbi rendelőbe vinni akkor ha mást nem.
2014. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen oltást kapott babézia ellen?

Hol laksz? kell legyen a közeledben ügyelet.

2014. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol tartod a kutyát? Lehet felfázott. Attól is lehet lázas. Mindenképp vidd el dokihoz!
2014. okt. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármi lehet... Bár ha nem hány és fosik, az jó jel.

Nekem, amikor belázasodott a kutyám, kiderült, hogy letört korábban az egyik hátsó fogából és begyulladt neki. Kapott rá antibiotikumot és már másnap remekül volt.


Nézd meg mindenét, mancs, fül, száj, szem, has, tapogasd meg mindenhol és figyeld, mire érzékeny.

2014. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!