Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kiállításon minek van...

Egy kiállításon minek van nagyobb esélye győzni? Egy fekete-fehér újfoundlandinak vagy a sima feketének?

Figyelt kérdés
Én ahol eddig voltam mindig a feketék nyertek. Pedig szerintem a fekete-fehér sokkal szebb. ( Nem a Landseer-re gondolok)
2014. okt. 16. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Kutyakiállítás győzelmi esélye: szerinted a kutyától függ? Naív vagy.

Nemrég vittem a kutyámat kiállításra, az ő osztályának a versenye 14 órakor kezdődött. A büfében reggel 9-kor ittak ennek az osztálynak a győztesére. Hmmmm

Amit nem értek: miért a tenyésztő bírál, saját tenyésztésű kutyát? Mert esetünkben ez történt.

Ha szereted a kutyád, ne versenyeztesd. Csak, ha benne vagy az "elitjében" a kutyásoknak. Egyébként nulla az esély. Tapasztalat.

2014. okt. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Jaj valakit egyszer elvertek. Brühühü... Mi is sszoktunk inni erőle csak viccből vagy mert. Kérdező ez bíró függő. Attól függ mit preferál. Van akit elijeszt a más szín (au vörös border kék szem) van aki imadja.
2014. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lilian'swondervalley válasza:

A szebbik fog nyerni. Kár mindig azzal jönni, ki kivel mire iszik hülyeségből, ki melyik bíró haverja stb....

Menni kell több és több kiállításra, külföldi bírókhoz is nevezni, és egy átkiállításozott szezon után összeáll bennünk a kép a kutyáink minőségét illetőleg.

2014. okt. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ne legyetek ennyire naívak, ahogyan az élet más területein is, a kiállítások világában is számít, hogy ki kivel haverkodik... Láttam én már olyan díjnyertes staffot, hogy rossz volt ránézni...
2014. okt. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lilian'swondervalley válasza:
:-D
2014. okt. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!