Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hamis eladó lehet? (kutya)...

Hamis eladó lehet? (kutya) Többi lent

Figyelt kérdés
Elkezdtem a neten böngészni kutyusok után, lehetőleg Veszprémben. Rányomtam arra az opcióra, hogy ingyen elvihető, és Veszprém megyében minimum 20 olyan kutyát kiadott, ami különösen fiatal, rengeteg fajta, de az eladók nekem valamiért sántítanak.. hibásan írt magyar szöveg, mintha a google fordítóval fordították volna. Írtam egy levelet az egyik eladónak, hogy talán érdekelne a kutyája, (mindezt persze angolul) és vissza írt ő is angolul, meg küldött 5 képet a kutyusról, de én ebben még akkor sem vagyok biztos.. egyszer írt vissza, azóta három emailt küldtem, de egyikre sem válaszolt. Itt a linket is megtaláljátok, valaki segítene, hogy most mit csináljak?

2014. okt. 16. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe, átverés mind.


Fajtatiszta kutyát tenyésztőtől kapsz, hatjegyű összegért, ha olcsón kell, irány a menhely.

2014. okt. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

[link]

itt van a link, elfelejtettem kitenni neharagudjatok

2014. okt. 16. 20:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél szaporítótól kutyát! Ennyi.
2014. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. Ne dőlj be ilyeneknek, keress egy rendes tenyésztőt, vagy menj el menhelyre.
2014. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd az ilyeneket a francba kamu az egész!

Ha nem akarsz 100-ezreket fajtatiszta kutyára költeni ott vannak a menhelyek, fajtamentések így menthetsz is egy kiskutyát és a szaporítókat se támogatod.

2014. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Platypus ***** válasza:
100%
Hamis hát. Ilyen nem csak kutyával van, hanem nagy értékű papagájjal is például. Az állat szebb nem is lehetne, ingyen van, épp csak a szállításra, a papírokra, hirtelen orvosi anyámkínjára utalj előre pénzt. Amit sosem látsz viszont, ahogy a nemlétező állatot se. Régóta létező átverés.
2014. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahol hibásan van írva a magyar szöveg, azok mind kamu hirdetések. Ingyen adja a kutyák, csak a szállítás lesz kb egy komoly összeg. Ráadásul nem is a hirdető saját kutyáinak a fotójával hirdet. Kaphatsz egy formás kis keveréket tőle.
2014. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért kell ingyen kutya? Vagy ha nem akarsz a vételárra költeni, akkor miért nem menhelyeken, állatvédő szervezeteknél, fajtamentőknél nézel körbe? Ha ilyen oldalakon keresztül veszel olcsón kutyát, az olyan, mintha a legújabb iPhone-t venném meg 5.000 ft-ért egy Tesco parkolóban. Szerinted az mennyire lenne eredeti vagy jól működő? Csak ez sokkal rosszabb, mert nem csak megveszed a valószínűleg örökletes beteg, egyszerűen csak beteg, ideggyenge és egyértelműen keverék kutyát -hisz csak a tk-es kutya számít fajtatisztának!-, hanem erősen támogatod a nagyüzemi kutya gyártást, a további beteg kölykök születését és a szukák végleges kihasználását és teljes leépülését. Gondold végig, hogy min spórolnak az ilyen emberek. Esetleg a kölyök etetésén, oltásain, féreghajtásán, vagy a szuka ellátásán? Mert hidd el, hogy nem jótékonyságból ilyen olcsók ezek a kutyák!
2014. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

[link]


itt pedig a levél, amit küldött

2014. okt. 16. 21:09
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén mondom, ugyanolyat kapsz tőlük mint a menhelyen. Csak a menhelyen idősebbek többnyire. De kérdezz körbe a környék menhelyein, itt nem rég a gyepin kölykök voltak, mert vemhesen került oda az anya.
2014. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!