Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúszőrű tacskó benti...

Hosszúszőrű tacskó benti tartásra?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon szerettem volna egy kutyát. Most itt lenne a lehetőség. Tanácstalan vagyok, ugyanis lehet, hogy kaphatnék egy hosszú szőrű tacskót, viszont vannak kételyeim, vajon megfelelő helye lenne-e nálam... Kíváncsi volnék mennyire hullik a szőre, illetve mennyire vált ki allergiás reakciót azokból, akik allergiásak ezen állatokra. Naponta 6-7 órát lenne egyedül, amíg haza nem érek, nincs délutáni elfoglaltságom, utána maximálisan rá tudnék figyelni.

Akinek van esetleg tacskója, és bent tartja, nagyon örülnék ha leírnátok mindent, amit tudtok... Szőrhullás, mozgásigény, allergia, viselkedés, stb...

Előre is nagyon köszönöm!!!



2014. okt. 17. 10:48
 1/1 KGabi0000 ***** válasza:
A mozgásigénye nem olyan nagy,viszont ha kell akkor tud futni.A szőre az enyémnek eléggé hullik,de bent tartjuk csak elég gyakran kell porszivozni.A viselkedése nagyon jó,szinte nem is tudok rá rosszat mondani,kedves,aranyos,barátságos mindenkivel,játéko,és nagyon hűséges,bár az enyém keverék és úgy fogadtuk be.Nálunk senki nem allergiás rá,de szerintem ha valaki allergiás a kutyaszőrre akkor az mindegy milyen fajta.Én a helyedben szétnéznék egy menhelyen is,mivel a keverék kutyákból nagyon sokban van tacskó,szoktam nézegetni oldalakat.Itt a gazdit keresek linkje,ha esetleg jó lenne egy keverék is: [link]
2014. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!