Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél a kutyám mindentől. Mi...

Fél a kutyám mindentől. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Vettem egy pitbullt! Most 7hònapos! Mindentől fél, nagykutya, kiskutya egyre megy neki! Nem azt akkarom hogy vérebb legyen csak ne fusson haza ha meglàtt egy kutyát..:( mi lehet az oka hogy ennyire fél?
2014. okt. 17. 14:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valamilyen rossz élmény érhette, amit talán észre sem vettél, vagy nem tulajdonítottál neki nagy jelentőséget, de őt megviselte. Újra kellene kezdeni a szocializációs folyamatot. Én megkérdeznék egy tapasztalt kiképzőt, mit javasol és hogyan. A kutyasuli mindenképpen jó ötlet, csak szólni kell arról is, hogy milyen problémátok van és először azt orvosolni, aztán jöhet a többi.
2014. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ma voltam vele a kutya suliba :/ borzalmas volt :( ha 5x nem pisilte összemagàt akkor 1x sem! :( szoltam hogy mi a helyzet vele erre oda bozott egy cane corso-t ! Èpp hogy elràntotta ha nem reagàl a pali szerintem hazàig huzz a kutyàm ...ezt 3x megcsinàlta... Utànna mondta hogy engedjem el és parancsoljam magam mellè közbe melletünk ugráltatak kutyákat akadàlyokon..! Na megtettem amit kért és ő is ezt csinálta a kutyájàval.
2014. okt. 18. 15:55
 13/13 A kérdező kommentje:
2percig birta utànna nyüszögöt összepisilte magàt :( szoval jah :/ remélem javulni fog :( figyeltem mindig rà 1x volt kutyàval rossz élménye de azt leìrtam :(
2014. okt. 18. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!