Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaukázusi juhász 3 hónapos...

Kaukázusi juhász 3 hónapos kiskutyámat hogyan tudnám leszoktatni a harapgálásról?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki kioktatna hogy minek nekem ilyen fajta kutya ha már most nem birok vele azoknak jelzem hogy nagyon sok kutyám volt már. ( pitbull, cane corso, közép ázsiai, német juhász) De ezeknél a fajtáknál nem volt ilyen gondom.
2014. okt. 18. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

aha.

akkor egyik kutyád sem viselkedett kutyaként?

vajh, mit tegyen egy 3 hónapos babakutya?

eh, .................

2014. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kössz szépen a fasza választ gratula!! :)
2014. okt. 18. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy sok fajta kutyád volt, de nem kölyök, az tuti. Különben nem itt kérdeznél egy olyan témában, amit megtesz szinte minden kutya kis kölyökként, amikor játszani akarna.
2014. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Aha akkor egy kölyök kutyának sem lehet parancsolni szerinted ?? hasznos váaszokat adtok ezért szeretem ezt az oldalt .
2014. okt. 18. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

ha hiszed ha nem, van itt hasznos válasz.

de ha ennyire nem bírod "ezt az oldalt", akkor miért ide írsz?

nem beszélve arról a hatalmas tapasztalatról, ami Benned van, mivel már felsoroltál, és gondolom föl is neveltél 4 kutya fajtát.

vagy ez a 4 fajta hogy jött össze?

2014. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem írtam, hogy nem lehet parancsolni. Amúgy nem lehet. Kölyöknél nevelés, tanítás van a nap minden percében. Arra, mit tehet, mit nem. Ezek közé tartozik a gazdi megrágásának letiltása is.helyette meg kell mutatni neki, mi az, amin kiélheti a rágási kedvét. Az is igaz, mindez nem megy egyszeri alkalommal.
2014. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a hasznos válaszokat még nem tudtam elolvasni mert nem találom sehol. A kérdésemre vissza térve azért ìrtam ki ide hogy hátha van itt olyan ember is akinek van ilyen fajta kutyája és tudna nekem segíteni.
2014. okt. 18. 20:49
 8/10 anonim ***** válasza:

akkor ajánlom a figyelmedbe ismét: ..." ha hiszed ha nem, van itt hasznos válasz.

de ha ennyire nem bírod "ezt az oldalt", akkor miért ide írsz?

nem beszélve arról a hatalmas tapasztalatról, ami Benned van, mivel már felsoroltál, és gondolom föl is neveltél 4 kutya fajtát.

vagy ez a 4 fajta hogy jött össze?"...

2014. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az 5. kutyádnál illik tudni hogy a harapdálás nem fajtajelleg, hanem életkori sajátosság.


Amúgy éles hangon felsikítasz és otthagyod.

Vagy fegyelmezed máshogy érte ha nem válik be, pl grabancrázás (ne csináld gyakran, megszokja), és otthagyod. Persze a büntiből kioldani ne felejtsd el.

2014. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=harap+a+kisk..


Válogathatsz, melyik tanácsot érzed megfelelőnek. Arra figyelj, nem váltogatunk. Egy félével kezd és kitartóan azzal is folytasd.

2014. okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!