Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megette az alufoliát...

A kutyám megette az alufoliát mity csináljak vele?

Figyelt kérdés
csirke volt belecsomagolva kikapta a kezemböl elrohant vele kettöt ràgott rajta és lenyelte még elvenni sem volt idöm töle mit csinàljak vele? (11 éves amstaff)egyébként elöfordult màr hogy lenyelt valamit pl muanyak csomagolàs attol nem lett semmi baja kijött belöle de az muanyagvolt ezért és aggodom az alufolia miatt. Màr probàltam hivni a dokit de nem veszi fel egyébként különösebben nem làtszik rajta semmi. Mit csinàljak?

2014. okt. 19. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, nyugi! :-)
2014. okt. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alufóliának is át kell mennie rajta. Ha nagyon aggódsz akkor hívogasd még a dokit, előbb-utóbb csak felveszi.
2014. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz komolyabb baja, egybe ki fog jönni. De azért figyelgesd, ha nincs széklet csak erőlködik, azonnal orvos! De mint mondtam, mivel közepesen nagytestű nagy gondot nem szokott okozni.
2014. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha onszantan megette ugy,hogy tudta mekkora biztos nem lesz baja ;)
2014. okt. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a vàlaszokat!:)
2014. okt. 27. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!