Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem gáz/kínos/neve...

Szerintetek nem gáz/kínos/nevetséges hogy alacsony, egy kicsivel vékonyabb vagyok az átlagnál és dobermannt tartok?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijövünk, ritkán kell kétszer mondanom valamit, tudja mit akarok és úgy érzem ért engem. Gyerek korom óta imádom ezt a fajt, szóval nem egy új dolog. Ennek ellenére mégis rosszul esik mikor valaki megjegyzi hogy furcsa,szokatlan páros vagyunk. Ilyenkor mindig arra gondolok hogy tudat alatt egy ilyen kutyával próbálom kompenzálni a kicsi termetem, pedig egyáltalán nem érzem magam kisebbnek vagy gyengébbnek mint akárki más. Szerintetek?

2014. okt. 19. 23:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz, vagy kínos és hasonlók. Nekem is ez a kedvenc fajtám, a második a roti.


Ha én látnálak és látnám, hogy mennyire összhangban vagytok, nem kell semmit kétszer mondanod. Arra gondolnék: "Micsoda falka vezér lehet ez az ember. Milyen jól megnevelte a kutyáját. Ej-ha! Minden tiszteletem."

2014. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem,egyáltalán miért foglalkozol más véleményével?Nem mindegy,ki mit gondol vagy mond?
2014. okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zenész, bár nekünk még nincs meg :) De én is egy 55 kilós, 165 cm "törékeny virágszál" vagyok. Szerintem egyáltalán nem gáz, max szokatlan, mert ilyen kaliberű kutyát az emberek általában valami kigyúrt izomagy mellett képzelnek el, de ez egyáltalán nem negatív dolog :) Kínos meg nevetséges aztán végképp nem, sőt! Én elismerően szoktam figyelni, ha ilyen látvány tárul a szemem elé, pl hasonló testi adottságokkal rendelkező hölgy lazán sétáltatta a rotiját, csak néztem, de jó értelemben, mert ez azt jelenti, hogy bár első ránézésre nem látszik, de nagyon is biztos kézzel tudod fogni azt a bizonyos gyeplőt :) A másik meg, hogy ne érdekeljen mit gondolnak az emberek (túl sok a hülye...)!
2014. okt. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember valahol,valamit kompenzál,csak nem mindig látható mások számára.Szóval lehet látványra szokatlan,de ha szófogadó ebed van,csak ennyi.
2014. okt. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Cesar Millan sem egy égimeszelő, mégis képes vagy 50 kutyát irányítani. Nem a termettől/ testalkattól függ a kisugárzás, a kettő teljesen külön dolgok.
2014. okt. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen, nyugi. Ha jól nevelted a kutyádat, és tudod őt iránytani, akkor nincs semmi baj!
2014. okt. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy eléggé elterjedt sztereotípia az, hogy egy nő nem bír el egy határozottabb, nagyobb kutyával. Ezen eléggé fel is tudom idegesíteni magam :D

Én a 170 cm/ 50 kg-mal corsokkal mászkálok. Szerinted mennyire néznek furán? A zebrára éppen ráfordulok, már állnak meg a kocsik, na nem azért mert annyira előzékenyek :D Attól félnek szerintem, hogy majd kirángatnak az útra.

Fizikailag valóban kb semmit nem érek velük szemben, éppen ezért feküdtem rá a nevelésükre. Csak akkor viszem együtt a kettőt, ha teljes lelki harmóniában indulok sétálni, mert különben rakoncátlankodnak és akkor még nagyobb pánikot keltek :D

Engem az emberek véleményének azon része nem érdekel, hogy mit gondolnak arról, miért ilyen kutyát választottam. Annál inkább érdekel és idegesít, hogy miért van az, hogy ha egy staffi egy erőteljes testalkatú pasit lobogtat maga után miért megnyugtatóbb mint én, amikor viszonylag szépen, alig peckesen megy mellettem a kutya...

Illetve a másik amit nem értek, hogyha próbálom bekalibrálni a tökéletes sétát és meg megállunk vagy éppen fordulgatok akkor miért kezdenek olyan szinten félni, hogy aki addig az én oldalamon jött az hirtelen átmegy a másik oldalra. Ezzel szemben az említett staffi lobogtat pasit szitut nem kerülik el.

2014. okt. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Dehogy gáz. Már miért lenne gáz?


Az lenne a ciki, ha egy 180 centis kigyúrt pasi lennél akit egy kis pamacs kutya vontat maga után, na azokon én olyan jókat szoktam derülni :D Én egy alacsony nő vagyok egy fekete bull keverékkel, nem mondom, hogy hibátlanul viselkedik a kutya, de olyan jó érzés, amikor egy kisebb kutya kitámad rá és hörög, ő meg egy szóra elhallgat és jön szépen velem :)

2014. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat! :)
2014. okt. 20. 11:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj azzal, hogy te alacsony vagy, a kutyád meg magas. Nálunk a suliban az alacsony madárcsontú lányok malikkal, németjucikkal jönnek, és teljesen kézben tartják a kutyákat. Sőt, a BH-ra készülőknek ez külön előny, mert ott van a kutya feje a könyöküknél, sokkal jobban tudják irányítani, mint egy térdig érő kisebbet. Szóval nekem egyáltalán nem lennél furcsa és szokatlan páros :D
2014. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!