Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit gondoltok?

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy stafford 10 hónapos kutyusunk, és sokan jánlották azt, hogy vegyünk neki olyan nyakörvet, hogy egy gombnyomásra egy kicsit megrázza. Azt mondták hogy annyira rázza meg, hogy azért érezze, és h csak abba a másodpercbe fáj neki. Nem feltétlenül szeretném ezt művelni vele :( ti mit gondoltok erről?

2014. okt. 20. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
elektromos nyakörv, egy kiképző eszköz. csak szakember, és csak határozott céllal. Családi kutyánál erre semmi szükség. ha tanácstalan vagy a nevelését illetően, akkor keress fel egy jó iskolát.
2014. okt. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos kutyára abszolút hülyeség elektromos nyakörvet tenni. Ráadásul, ha olyan ember kezében van, aki nem ért a használatához, akkor többet árt mint használ vele...


Aki ilyet tesz a kutyájára, annak javaslom, hogy előtte tegye a saját bőréhez, és próbálja ki a legkisebb fokozaton... Aki e nélkül nem képes egy kutyát megnevelni, az inkább ne tartson állatot.

2014. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen célra vennéd?

Ha simán a tanulásra add el a kutyád...

2014. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki egy tíz hónapos kutyára elektromost akar rakni, az nem ért a kutyákhoz. Kamasz, pofátlan, de nagyon jól formálható korban van. Keressetek inkább egy rendes kutyakiképzőt, akármi is az oka annak, hogy ezt javasolták.

Egyébként tényleg, mi az oka, mi nem megy annyira, hogy elektromosozni kelljen vele?

2014. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy elöltem írták (általános esetben) egy családi kutyára nem kell elektromos. Ha konkrét probléma van egy tapasztalt kiképzővel kell megbeszélni. De:

*Ha a kutya kartávolságon belül rendetlen, nem kell eszköz (eléred)

*Ha azon túl lehet csinálni dobópalackot (fél literes palack benne 2-5 kavics)


Ezzel kb. 70 000 Ft-t spórolsz (az olcsóbb elektromos nyakörvek nem vízállóak,lassúak stb..)

2014. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen felesleges. mi lesz ha nem lesz rajta a nyakörv ,nem fog szót fogadni? Aki meg ajánlgatja az vegyen magának egyet!
2014. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mint írtam, én sem tartom jó ötletnek, csupán ajánlották.
2014. okt. 26. 18:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Kik, és miért?
2014. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát imerőseim, mert meséltem nékik, hogy már régóta tanítjuk 1 dologra, és sokszor előfordul, hogy nem csinálja meg.
2014. okt. 27. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy zseni az ismerősöd. Tekintélybeli és/vagy technikai problémáitok vannak, azon nem segít az elektromos. Nem úgy kell kutyát nevelni, hogy leülsz, vagy megvág az áram. Ha ez jó módszer lenne, akkor az iskolában a gyerekek székébe is be lenne vezetve a 220. Nem ez a módja.
2014. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!