Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szeretnek az emberek a...

Mit szeretnek az emberek a kutyaviadalokban?

Figyelt kérdés

Mint ahogyan a gladiátorjátékokat is beszüntették, fel nem foghatom, hogy tudnak civilizált emberek kutyákat harcoltatni, és mit látnak élvezetesnek benne.

Kicsit érintett vagyok a témában, mert masztiff tipusú kutyám van, akit bármikor elrabolhatnak, és viadaloztathatnak. Az utcán sok rossz arcú megnézi, kérdezgetnek is felőle. Ha valami jártas a témában, világosítson fel, hogyan lehet ezeket felismerni, hogyan lehet elkerülni a bajt, és egyáltalán mit lehet ebben élvezni?



2014. okt. 21. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Ezek nem civilizált emberek és a kutyaviadal is tiltott dolog. Ez egyébként főként a cigányok p*csnövelő szórakozása. Régen volt szerencsém a II. János Pál pápa tér környékén lakni, ha nem volt időm elmenni a Városligetbe, akkor odavittem a kutyámat. Ott elég sokszor lehet félig letépett fülű, sebes bulltípusú kutyákkal találkozni. A rendőrség rendszeresen razziázik arrafelé, a környékbeli házak pincéjében tartanak ilyen viadalokat.


Azt nem tudom megmondani, mit lehet ebben élvezni, mert szerintem semmit és a szívem megszakad, ha csak rágondolok. Felismerni kb. úgy lehet, ahogy fentebb írtam, sebes, megtépett kutyákkal járkáló sötét alakok. Elkerülni a bajt meg úgy lehet, hogy bele sem kerülsz. Egyébként ha már tagja vagy egy ilyen társaságnak kb. lehetetlen kikeveredni, mert ha köpsz, az egész családodnak annyi, ilyenekkel fenyegetnek. Volt itt egy kérdező, aki leírta, miket látott.

2014. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Pénz,pénz,pénz. Itt minden csak arról szól ki mennyit kaszál érte. Sajnos a mai világba nagyon elterjed a pénz utána hajsza. Hiszen pénz + értékek = hú de valaki vagyok. Pénzt szerezni manapság meg nem egyszerű, a munkáltatók alig fizetnek meg egy tisztességes embert és jó ha abból a fizetésből 1 hónapra kijön a családjával.

Ezért folyamodnak sokan a szaporításhoz és viadalokhoz, kutya kereskedelemhez, felvásárláshoz és eladáshoz.


Bár ez csak az én véleményem, ha ti másképp gondoljátok nyugodtan írjátok meg.

2014. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogy kerülök bele ilyen körökbe! De amúgy hogy van ebből pénz? Ki fizeti meg nekik azt hogy verekednek a kutyái?
2014. okt. 21. 10:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogadásokból. Amikor elkaptak egy viadalozó bandát a fogadók listáján rajta voltak híres politikusok és színészek is ...
2014. okt. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy tudom fogadni lehet a kutyákra, meg a "jó" kutyák kölykei piszkosul drágák.

Egyébként mit szeretnek az emberek bármilyen erőszakos sporton? Oké, hogy nem halálig mennek, de mi a jó abban, ha x kamerák előtt püföli y-t?

2014. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ha a pankrációra gondolsz, azt csak megjátsszák.

Komoly politikusok és színészek?? Pl kik?

2014. okt. 21. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Az nem volt felsorolva...
2014. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire idetartozik, de a Django elszabadul-ban volt, hogy Mr. Candy embereket birkóztatott. Nekem attól is elállt a szavam. Amúgy én alalpból olyan helyen sétáltatok (Tisza part) ahol viszonylag normális emberek sétáltatnak. Ha meg kertből vinnék el akkor ott a kamera. Vagy csak egy tábla, amire ki van írva hogy kamerával megfigyelt terület.
2014. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, a Djangoban is elég durva volt az a rész, meg az is, hogy mindezt a kandalló előtt a nappaliban, fotelből nézve. De szerintem ez akkoriban is titokban folyt, nem hiszem hogy kitették az ablakba. Fel nem foghatom, hogy kinek jelent élvezetet az, hogy egy élőlényt halálig harcoltasson, és pénzt szerezzen belőle.
2014. okt. 22. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!