Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kutyát szeretnek...

Labrador kutyát szeretnek tenyészteni. Hova kell fordulnom? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Koszonom, hogy válaszolt. Elnezest,hogy a kérdéseimmel zavarom ont.Szeretnek,venni egy,törzskönyvezett szuka labradort. Es tenyészteni szeretném. Letudna pontosan irni ,hogy mi lesz a teendő ha vemhes,lesz mar a,szukam. Es pontosan ezek az ugyintezesek,mennyibe kerülnek es ezekkel kihez kell fordulni? Halottam hogy kennel nevet kell kivaltanom, munka vizsga, szűrési Vizsgálatok, kiállításokra,kell járni , es csak utana tudom az utódokat is letorzskonyveztetni. Ne haragudjon, hogy zavarom de kérem segít sem hogy,mindent pontosan tudják. Üdvözlettel. : Szabolcs

2014. okt. 13. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha komolyan gondolod a dolgot akkor beszélgess tenyésztőkkel. Fontos, hogy tényleg tenyésztés legyen és még csak véletlenül sem szaporítás. Ezt nem lehet leírni röviden, sokat kell hozzá tanulnod a fajtáról, a betegségeiről, az egészségéről, magáról a kutyákról. És rengeteg pénz kell hozzá, mert a tenyésztés egy hobbi és nem olcsó hobbi. A szerelem se utolsó, ha nem rajongsz kellően a fajtáért hamar átfordulhat szaporításba a dolog.

Szóval ha tényleg komolyan gondolod a dolgot, akkor keress fel Labi tenyésztőket (ha lehet tapasztaltakat és neves kenneleket!) beszélgess velük sokat! :)

2014. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Szabolcs! Nem tudom, kinek címezte a mondanivalóját, de úgy érzem, még nem áll készen a tenyésztésre. Először is javasolnám a google használatát, "labrador tenyésztési szabályzat"-ra keressen rá. Másodszor komolyan el kéne gondolkodni azon, hogy miért szeretne tenyészteni? Tele van labival az ország. Hacsak nem az a cél, hogy RENGETEG TANULÁS UTÁN jobbítsa a magyar állományt, kérem, tegyen le a céljáról.
2014. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sippara ***** válasza:
100%
Első körben keress fel egy jó tenyésztőt.
2014. okt. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Felkerestem egy párat. Irtam nékik nem irtak vissza meg. Komolyan szeretnem csinalni mert Labrador szaporitokbol sajnos rengeteg van !!!!
2014. okt. 13. 14:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor írj a fajta ETSZ-ének. Pl a tenyésztési felügyelőnek.
2014. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami ehhez kell: pénz és szerelem.

Tudnia kell hogy az alap tőke 1 millió forint. A pénz amit ebbe beleöl nem terül vissza soha!

2014. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

mit kell előtte csinálni:

Tenyészszemle

Kiállítás

Szűrni a kutyákat

Kennel név kiváltás

Sokat kell hozzá tanulni

2 hétig otthon kell lenni az alommal

Herpesz oltás kell a mamának, jó minőségű táp

Chip,oltás,törzskönyv a kicsiknek

Infra lámpa,ellető láda a szüléshez

3 ultrahang

Genetikai vizsgálatok

Hirtelen ennyi jut eszembe december még kell egy csomó minden

És ha a mamában megakad a kicsi császár amikhez készen létben áll az orvos

Ha elmegy a teje még éjjel is 2 óránként kell etetni.

És rengeteg tapasztalat kell hozzá.

És elég erő ha meghal egy kiskutya.

2014. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!