Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok?

Milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Minden kutyafajtát megnéztem és nem találtam olyat ami hozzám illene olyan kutyát szeretnék ami nagon okos energikus szeret mozogni minden sportra megfelelő border collie nekem nagyon tetszik de úgy érzem nem tudnám kezelni túl pörgös szőre legyen rövid és sima
2014. okt. 21. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Keverék? :)
2014. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sima szőrű foxi?
2014. okt. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kutya élőlény, érző lélek, ráadásul a gazdájához ragaszkodó, de nevelni kell és törődni vele.

Nem biztos, hogy jó dolog arra tanácsot kérni, melyik kutyust tudnád igazán szeretni, azt neked kell eldöntened mielőtt haza viszed...

Okos, energikus, mozgást szerető, sőt mozgás igényes, ráadásul rövid szőrű kutya: MAGYAR VIZSLA.

Alaptermészete nem agresszív, sőt vadászkutya lévén barátságos, szeret dolgozni, játszani, apportírozni, a mozgást nem csak szereti, de igénye is van rá.

2014. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menhely esetleg? :)

Vagy rövidszőrű skótjuhász?

2014. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a vizsla ugrott be, illetve az agár, de egyébként amiatt nem kell aggódnod hogy a border collie hullatja a szőrét, haveromé lakásban van és nagyobb tisztaság van ott mint nálunk, pedig nekünk rövid szőrű van.

Amiket még el tudok képzelni: jack russel, sheltie, uszkár.

Biztos hogy találsz megfelelőt, de ha ennyire tanácstalan vagy, látogass el egy kutyaiskolába vagy egy agility pályára, és beszélgess a gazdikkal, hátha így könnyebben beleszeretsz egy fajtába.

2014. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. máj. 25. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!