Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok lakásba?

Milyen kutyát ajánlotok lakásba?

Figyelt kérdés
Lakásba szeretnénk egy szőrmókot aki kijön a nyuszinkkal. (mármint nem vadász kutya stb..) És nem olyan nagy termetű. (a divat kutyák nem nagyon jönnek szóba) Keresgéltem már kutyusokat, és van egy kettő ami tetszik is de még pár fajtát ha tudnátok ajánlani azt megköszönném:)

2014. aug. 8. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keverék :)
2014. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bichon havanese, Yorkshire terrier stb.
2014. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bishonok (bolognese.havanese.frisé)
2014. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kis keveréken már én is gondolkoztam, hogy elmegyünk megnézni egy menhelyet és onnan hozunk:)
2014. aug. 8. 18:32
 5/14 A kérdező kommentje:
a bichonok meg a yorkshir terrier őszintén nem az én világom:/ de köszönöm a válaszokat:)
2014. aug. 8. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:

Elsősorban keverék, ha nincs konkrét vágyad.

Egyébként vannak ugye a divatkutyák (csivava, yorkie, stb.). De a bichonok nem annyira elterjedtek, és amúgy nagyon cukik.

Amiket még tudnék ajánlani: cavalier king charles spániel, kínai bóbitás kutya, olasz agár(bár a nyuszikkal nem tudom, hogy jönne ki), máltai selyemszőrű, törpe pincser, papillon, pekingi palotakutya, törpespicc, mopsz, si-cu, és angol törpe spániel.

Én ezeket nézegetném meg, ha a helyedben lennék. Remélem, tudtam segíteni!:)

2014. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Ghtyshd ***** válasza:

Szia! Nekem is vannak nyulaim, és van kutyám is. A kutyám nagyon szereti a nyusziimat. :) Nem bántsa.

A kutyám anyja Foxterrier, és az apja az keverék.

Vagyis a kutyám jóformán terrierkeverék. Igaz vadászkutya, de nagyon okos és a nyulakkal is jól kijön :).

2014. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ghtyshd ***** válasza:
De amúgy, teljesen mindegy (ha lehet, akkor menhelyről ments, kérlek :)) , mert ha gyerek koruk óta összeszoknak, akkor még egy rotit is vehetnél melléje :)
2014. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben tényleg köszönöm a válaszokat sokat segítettetek:)
2014. aug. 9. 20:09
 10/14 Ghtyshd ***** válasza:
:D mi lett a végső döntés?
2014. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!