Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pet Bistro kutyatápról vélemén...

Pet Bistro kutyatápról vélemények?

Figyelt kérdés
Müllerben kapható, elég magas hústartalommal, nem is rossz áron. Blöki szereti (tegnap kapott először), csak érdekelne, hosszú távon kinek milyen tapasztalata van.
2014. okt. 22. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a cicáimnak szoktam tasakot Pet Bistro terméket venni, messze jobb és igényesebb a szupermarketeseknél, imádják! Emellett kapnak Pet Bistro-a tejet, az is bevált. A kutyámnak néha veszek ilyen rágcsákat a márkából, de tápot nem. Jó véleménnyel vagyok a márkáról, de szerintem a tápja nem a szuperprémium kategória, maximum jutalomfalatként alkalmaznám, ha vennék. Vannak jobb tápok az tuti.
2014. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon finom! Néha én is elrágcsálok egy egy zsákkal a moziba. Főleg Nachossal ajánlom.
2014. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, csak érdekelt hogy mondjuk egy Brit Prémium szintet elér-e. hústartalma alapján (30%) nem lehet olyan rossz
2014. okt. 22. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!