Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a 10hónapos...

Hogy szoktassam le a 10hónapos magyar vizslám a szökésről? Kiskorában nem volt vele gond olyan ügyes volt akármikor kiállhatunk a kocsival. De egy pá hónapja ha nyitva van a kapu rohan.

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is magyar vizslám van. Sajna nekünk nem sikerült leszoktatni ezért van sajnos erre az időre ki kell kössük. De szerintem ha azt csináljátok hogy az egyikőtök kiáll addig a másik fogja a kutyát és folyamatosan ad neki jutalomfalatot akkor majd megszokja h ha nem megy ki akkor kap valamit. Persze ennek így is kell legyen és sok idő mire megtanulja. Próbáld ki. Én ennyit tudok javasolni.
2010. jan. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Á én elajándékoztam a vizslánkat. Állandóan megszökött. Még a kerítés kisebb résein is. A szomszédoknak már alig maradt tyúkja.Kártalanítani kellett őket. Á!! Ha meg kikötöttem elrágta a nyakövét.
2010. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ivartalanítás , több séta , feladatok , tanítani

azért szökik mert unatkozik [link]

viszitek más kutyákkal játszani , sétálni?a 2. válaszlónak meg grat ha nem tudjuk kezelni passzoljuk le ismerősnek adtad oda? vagy idegennek úgy h nincs ivartalanítva?

sok sikert ha van még kérdésed írhatsz privit is

2010. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3. vok

ő vadászkutya értelmes intelligens ki van éhezve a foglalkozásra mozgásra

régen több km-t futott egyhuzamban

ajánlom az agilityt fly ball vadászatot szarvasgomba keresés frizbi ezek kutyás sportok hobbi szinten ha űznétek az i csodá lennne számára

2010. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Második vagyok, és nagy kutyabarát, igen és vadásznak adtam oda, jó helyre került. A vadász mellett kivirult, mert mehetett vele a határba, portyára. Nagyon örültem, hogy igazi szabadságot kapott!! Most pulim van ezt is imádom! Nagyon jó kutyagazdi vagyok, csak a vizsla azt hiszem nem nekünk való volt.
2010. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 éves vizslánk csinálja ugyanezt, nyílik a kapu, és, mint a villám, már kinn is van. Aztán meg nyüszög a kapu előtt, mert ki lett zárva. Igazából jól meg kéne valahol futtatni, hogy fáradjon el.
2010. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Minden nap tanulunk és játszunk erdő mellett lakunk szal elég nagy sétákra viszem sajnos nem minden nap. de egy héten többször. Ha nem erdő akkor séta a városba. És ha ki is megy átszalad a szomszédba (nincs kerítés) kicsit körbe néz szalad kettőt a sarokig (2házra) és vissza jön. De nem akarom hogy megszokja ezt.
2010. jan. 25. 10:41
 8/8 A kérdező kommentje:
HÁT ÉN ANNYIRA IMÁDOM HOGY SEMMI PÉNZÉRT NEM ADNÁM SENKINEK SE ODA!!!!!!!!!!! Ő MÁR A MÁSODIK SZERELMEM.
2010. jan. 25. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!