Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális az, hogy naponta...

Normális az, hogy naponta kihullik egy foga a kutyámnak? Fog tudni így rágni egyáltalán, vagy csontot most ne adjak neki?

Figyelt kérdés
Egyébként tápot eszik, de szokott kapni húst,csontos húst is. 5 hós babáról van szó, viszont aggaszt kicsit, hogy naponta találok egy-egy fogat, de van, hogy napi kettőt...

2014. okt. 23. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
normális. mellesleg én összesen hármat találtam amikor fogzott az enyém:)
2014. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Most váltja a fogait, szóval normális, hogy hullanak ki neki a tejfogai :) Viszont ilyenkor nagyon keményet (tehát pl. csontot) ne adj neki! Inkább bőr rágókákat.
2014. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hogy normális, pont benne van a korban, de inkább puha rágókát adj neki. Amúgy irigyellek, mi egy fogát se találtuk meg :(
2014. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, megnyugtattak! Kedves 3.válaszoló, sajnálom, hogy neked nem sikerült fogacskát találni, én ma guberáltam össze a hetediket...Alapos mosás után pedig elteszem. Még kb fél évvel ezelőtt láttam egy kutyás ismerősöm face-en, aki eltette a kiskutyája fogait, amit igencsak idegenkedve fogadtam...Úgy voltam vele, kicsit undorító is, meg hülyeség az egész...Aztán nekem is lett kölyökkutyám és csak lesek nagyokat, hogy én is ilyen ,,hülye" lettem :)
2014. okt. 25. 23:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Még annyit kihagytam az előző válaszból, bár ezt már a fáradtság rovására írom, hogy csontot akkor így most nem kap, csak puhább rágókákat, ahogy nézem, azokkal most könnyebben meg is birkózik.
2014. okt. 25. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!