Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon ő is szeret engem?...

Vajon ő is szeret engem? Vagy, csak gazdája ként tekint rám, aki enni ad neki? Ő is ugyanugy szeretetet érez irántam? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Kutyámrol van szo.

Vajon ők is tudnak szeretni?



2014. okt. 25. 02:10
 1/4 anonim válasza:
100%

' A kutya csak egy lap életed könyvében..

De számára te jelented az egész könyvet...."

Kimerìtő válasz?

2014. okt. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem:/
2014. okt. 25. 02:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges dolog állatokat antropomorfizálni, márpedig az állati és emberi érzelmek összehasonlítása is az.

A kutyák nem emberek. Képesek egy csomó érzelemre, de mások a motivációik, mint nekünk.

Ez olyan, mint ha megpróbálnád lerajzolni, hogy a kutya hogyan "látja" a szagok világát. Esélytelen, körbe lehet írni, de szabatosan leírni és ember-ésszel felfogni nem.

De amúgy privát véleményem szerint: igen, létezik egy, az emberi szeretethez fogható erősségű és jellegű érzelme a kutyáknak is.


A kutyák azért különleges lények, mert a legtöbb állattal ellentétben nem feltétlen a kaja forrásához kötődnek legjobban. Tehát attól, hogy Pista eteti a kutyát, még tekintheti Jóskát a gazdájának.

2014. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeret Téged, mert ha csak a kajára menne, akkor nem csinálna olyanokat, hogy pl. megvigasztal, veled örül stb. Szépen ridegen kivárná a következő etetést minden plusz "szolgáltatás" nélkül.
2014. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!