Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb technika kiskutyá...

Mi a legjobb technika kiskutyát apportírozásra tanítani, hogy le tudjam jól mozgatni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés, h alapvetően zsákmányos-e a kutya (megy e a mozgó dolgok után?) és csak az apport részét kell összetenni vagyis h elmenjen érte és visszahozza kézbe.... vagy a zsákmányosságot is építeni kell?
2014. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lehet tesztelni, mert keverék kiskutya, de elég szimatoló, szikár, kissé foxis/vizslás kinézetű. A madzagon lévő labda mozgására ugrik. Kötélcsomójátékkal csináltam olyat, hogy vastag horgászzsinórra raktam, logattam, mozgattam. Arra nagyon ráment és elkapta, nem engedte. Rákészült, láthatóan zsigerből odarohant és elkapta.
2014. okt. 26. 11:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha moccan a madzagos dolgok után, akkor lehet először kis távolságra eldobni a labdát. A másik labdával meg vissza csalni. ha legalább a közeledbe elhozza az eldobottat, már dobhatod a kezedben lévőt. Szép fokozatosan el kell várnod, hogy egészen hozzád hozza az eldobottat, és csak akkor dobod a nálad lévőt.
2014. okt. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!