Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! SOS! Nagy baja leeht a...

SOS! SOS! Nagy baja leeht a kutyának fél tábla csokitól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kutyusom lelopott fél tábla csokit az asztalról!Nagy baja lehet? Fél éves máltai. Nagyon kétségbe vagyok esve! Kell orvos?
2014. okt. 26. 11:53
 1/10 anonim válasza:
63%
a kutyáknak a csoki méreg, azonnal vidd el állatorvoshoz!!!
2014. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 KGabi0000 ***** válasza:
12%
Dehogy!Az én kutyám néha eszik csokit,de inkább kakaós kekszet,meg ilyeneket és még él,nem lesz baja.
2014. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Egyszer a kutyámnak adtam egy csokimikulást karácsony alkalmából. Tejcsokis volt. Nem lett tőle semmi baja. Hidd el, a sok kutyatápban több méreg van, mint a csokiban...
2014. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet baja tőle, főleg mert még szinte kölyök, és fél tábla csoki nem kevés egy ilyen kicsi kutyának. Nézesd meg orvossal a biztonság kedvéért!
2014. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Megnyugodtam, tejcsokit evett. Igazából én nem adok nekik csokit sohasem de most lelopta sajnos:(
2014. okt. 26. 12:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben mindenképp elvinném orvoshoz a biztonság kedvéért, főleg hogy kistestű kutyusról van szó...
2014. okt. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Pedig méreg!!!!!!!!!!!


Ilyenkor ha látsz rajta bármi változást, (közérzet, bármi...) azonnal meg kell hánytatni mert mire orvoshoz jut, mát lehet hogy késő.


A tv-ben is volt a múltkor egy ilyen eset, de a kislány meghánytatta a kutyát, ahogy az állatelsősegély tanfolyamon tanulta.

Aztán az állatorvos mondta hogy ez volt a szerencséje.

2014. okt. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A csoki valóban méreg. A szerencse, hogy a mai "csokik" mindent látnak, csak azt nem.

Hacsak nem magas kakótartalmú cuccot evett, nem hiszem, hogy gondja lenne tőle. Milyen márka?

Azért figyelgesd tényleg, mert egy ilyen pici állatnak nagyon sok az a fél tábla.

2014. okt. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez kutya függő, barátnőméknek a kutyája megevett egy fél csokitojást, legyengült tölle a szervezete és bekapott valami vírust, vagy egy hétig minden nap járhattak dokihoz.

Viszont az én kutyám is lopott már asztalrol egy egész tábla csokit, semmi baja nem volt. Figyeld ha bármi változás van irány a doki! Ja és mind2 kistestű kutya.

2014. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!