Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen frappáns figyelmeztető...

Condor68 kérdése:

Milyen frappáns figyelmeztető táblát tegyek ki, harapós kutyának?

Figyelt kérdés
Nem akarom a szokásos "vigyázz a kutya harap" táblát választani, segítsetek valami jobbat találni.

2013. febr. 18. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Töpörtyű és Füles két jó barát, de ha bejössz csengetés nélkül nem ismer majd rád az anyád!


Amúgy ezt innen koppintottam: [link]

2013. febr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2013. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a táblák viccesek, de én azért maradnék a szokásosnál, persze attól is függ, milyen kutyád van. Mert ha pl. van egy kaukázusid, akkor ő tényleg nagy sérülést tud okozni ha engedély nélkül belép valaki és szerintem egy esetleges pernél az ügyvéd megtámadhat azzal, hogy nem az volt kiírva, hogy a kutya harap, hanem csak valami vicces versike.
2013. febr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hovarju ***** válasza:

Amit az előzőekben linkeltek vicces versikék nekem nagyon tetszenek. De igaza van az utolsó hozzászólónak, szükség van az egyértelmű jelzésre: harapós kutya.

Szerintem valahogy próbáld meg a neked tetsző vicces feliratot és a "harapós kutya" feliratot megszerkeszteni egy táblára.

2013. febr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

a szabály az, hogy jól látható helyen kell elhelyezni feliratot és egyértelmű képet (analfabétáknak - ez nem vicc!). tehát én is azt mondom, hogy a szokásos, "snassz" szöveget is mindenképp írd föl (harapós kutya, kutyával őrzött terület, vigyázz a kutya harap, stb megfogalmazások), és esetleg mellé/alá valami frappánsat.

mert ha tényleg megharap valakit és csak annyi van kiírva, hogy "én 5,4-et futok százon és te?" akkor a harapott személynek lesz alapja följelenteni téged.

2013. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
Én egy papírboltban vettem egy táblácskát, amin ez áll: "Itt én vagyok a biztonsági őr!", felette kisebb betűkkel, "Vigyázz, harapós kutya"
2013. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Külön köszönet, hogy felhívtátok a figyelmem az egyértelmű jelzés fontosságára, valami olyasmit fogok összehozni, a frappánssal.
2013. febr. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!