Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a táp nagyon gyenge minőségű?

Ez a táp nagyon gyenge minőségű?

Figyelt kérdés

Egy 9 hetes kölyök, boxer keverék kiskutyát veszek magamhoz.


[link]


2014. okt. 26. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Ajánlom fél evés koráig a royal cannin starter tápot utána Brit Care tápot :)
2014. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 coyote01 ***** válasza:
Nagyságrendekkel jobb, mint pl a tescos és társai, viszont ehhez a táphoz én adnék még izületvédőt, és + vtamint. Ha ezekez még hozzá adod a táp árához, majdnem ott vagy, mintha, ugyan ezen az oldalon, pl: [link] , ha összehasonlítod az összetevőket rájössz az ár különbség okára ( ez már mindent tartalmaz ami a jó és egészséges fejlődéshez kell ), ezt vennéd.
2014. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan rossz, hasonló, mint a Brit Premium, az ára is, de az utóbbi szerintem némileg olcsóbb, esetleg arra nézz rá a zoofaston, hátha. A kutya meg majd megmutatja, hogy neki jó-e.
2014. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Van természetesen jobb táp is, jóval drágábban, de sokkal rosszabbak is. Szerintem nyugodtan adhatod.
2014. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a táp szerintem rendben van, főleg az árához képest nagyon megéri.
2014. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!