Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyivel nagyobb egy máltai...

Mennyivel nagyobb egy máltai selyem kutya egy yorkinál?

Figyelt kérdés
csak mert van egy picike yokrim és szeretnék mellé még egy kiskutyát.viszont nem akarom h ő legyen a kisebb és ne tudjanak játszani.és még egy yorkira nincs pénzem.és még mielött kötekedés lenne oltásra orvosra meg ilyenekre van csak most nem tudok megint 100ft-ért kutyát venni.
2010. jan. 25. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz: nem sokkal és szerintem nagyon jól meglennének együtt. Az én vizsla nagyságú kutyám remekül eljátszik páromék tacsijával... Egy máltai meg egy yorki között azért nincs ekkora különbség ;o)


(Egy máltai is kerül majdnem annyiba....ha vagy annyira igényes, h nem szaporítótól veszel)

2010. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajjj nem isten ments a szaporítóktól.egyik család barátnak vannak most kicsik.törzskönyvel chippel és kérdezték hogy szeretnék e egyet mert hallották hogy keresek kutyust.de köszönöm a válaszod! :)
2010. jan. 25. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
attól még, hogy kissebb mért ne tudnának játszani? azért nem egy bernáthegyit, meg egy csivavát akarsz együtt tartani... szerintem elhanyagolható az ekkora méretkülönbség... az egyik barátnőmnek yorkieja és havanese van.. imádják egymást.
2010. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak nem akarjuk hogy elnyomottnak érezze magát!mégiscsak ö a mi kis szemünk fénye :D :D :D
2010. jan. 25. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!