Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1: Milyen fajta lehet ez a...

1: Milyen fajta lehet ez a kutya? 2: Hogyan győzzem meg anyáékat? Több lent

Figyelt kérdés

1 : 4 hete kaptam anyáéktól egy kiskutyát.

Elvileg csivava és japán chin keverék,de kicsit nagyobb és nekem ez fura,mert ugye a csivavának 20 cm körüli a marmagassága, a japán chinnek pedig 20-25, és ennek a kutyának pedig 30 cm. Szerintetek valójában milyen keverék?

Mert a farka úgy áll, ahogy a csivavának a háta fele áll, a füle is olyan, minr a csivavávak, nem hosszú szőrű a kutyus, csak a füle.Képet sajnos nem tudok róla küldeni, mert nem tudom, hogy kell, ezért jellemzem a kutyust:

Feje:testéhez képest kicsi

szeme:nagy fekete

füle: hatalmas és hosszú rajta a szőr

orra:nyomott, olyan mint a japán chinnek

szája: -,,- -,,- -,,-

nyaka: inkább a csivaváé

teste: hasa olyan ívelt, mint a csivaváé

lábai: hosszúak

farka : csivaváé

színe: tricolor: barna a teste, hasa lábai fehér, füle vége és a pofija fekete a két szeme közt fehér, nyaka alul fehér, fent barna



2. nagyon eleven játékos és azt vettem rajta észre, hogy úgymond magányos:

minden kutyához odaakar menni és játszani akar vele,de sajnos az összes kutyának a gazdája olyan, hogy továbbhúzza a kutyát, hogy most nem játszanak, csak egy gazdi nem, de őneki a kutyája pedig nem szereti az enyémet, és arra gondoltam, hogy mi lenne ha vennék neki egy kis fajtiszta csivavát, de:

- panelba lakunk

-van mát a kutyán kívül:-4 hal

-egy nyúl

-egy hullámos papagáj

-anyáék nem engedik

de amikor elmegyünk egy kutya mellett, látom a kutyámon, hogy szomorú, kell neki egy társ, és én minden napomat rászentelem, egész nap vele vagyok vagy én, vagy a tesóm, szóval suli időn kívül sosincs egyedül, de akkor is "magányos"

Ezért akartam egy csivavát, és azért csivavát, mert:

-az kicsi és anyáéknak a méret számít

-aranyos és ,ilyen keverékű elvileg Beni a kutyám

-ez a kedvenc kutyafajtám.

Hogyan tudnám meggyőzni a anyáékat hogy kell ennek egy játszótárs?

Ha kértek képet akkor légyszi írjátok le hogy kell mert én nem tudom :(

Bocsi a hosszú szövegért és előre is köszi a segítséget!



2014. okt. 28. 11:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. okt. 29. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!