Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kutya hasán?

Mi lehet ez a kutya hasán?

Figyelt kérdés

Az előbb simogattam a pocakját, ahol észre vettem egy borsó nagyságú gumót (?). Tegnap még egészen biztosan nem volt ott, a mai napon pedig most először simogattam a hasát, szóval nem tudom, mióta van ott neki, de az biztos, hogy a mai napon került oda.

A sötét miatt csak lámpafénynél tudtam neki megnézni. Nincs közepe, legalábbis nem láttam. Lábak sem állnak ki belőle. Attól lehet még kullancs? Mi lehet még?

Holnap van ügyelet?


2014. okt. 31. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol van az a "gumo"? A hasa közepén?
2014. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Bal oldali menüben tudsz megyét választani, de a legtöbb megyében nem frissítik, azért nézz rá, hátha nálatok van.


Ha itt nem is találsz, az állatkórházakban van ügyelet, vagy ha megvan a dokid mobilszáma akkor őt is megkérdezheted, hogy hol lehet ügyelet

2014. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyjából a hasa közepén kicsit oldalt
2014. okt. 31. 22:30
 4/7 A kérdező kommentje:

lehet, hogy én vagyok a béna, de nem látom az ügyeleteket :S

hol kell nézni?

2014. okt. 31. 22:31
 5/7 A kérdező kommentje:
megtaláltam :D
2014. okt. 31. 22:32
 6/7 A kérdező kommentje:
most látom, hogy az egyik állatklinika nyitva lesz nem messze tőlünk, ennek örülök :)
2014. okt. 31. 22:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét ! Remélhetőleg nem lesz baj a kutyáddal.
2014. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!