Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit néznek a kennel alapításná...

Mit néznek a kennel alapításnál, ha kijönnek hozzám?

Figyelt kérdés

Nekem nincs kennelem , az udvarom 2 felé zárható, így megtudom oldani a kan-szuka elválasztását,mindig tökéletes volt.Vettem egy fűthető faházat amibe az esetleges kicsik és az anyjuk ellesz. Mindig ha tüzel akkor kan elől van, a szukák hátul. Szóval minden megvan csak nincsenek bezárva a kutyák, mert nem gyártok "tömeg" kutyákat és nincs is sok kutyám.

MEOE ismerősöm régen megfelelőnek tartotta ,de az új szabályok szerint nem tudom,hogy megfelel e. Írtam nekik emailt,de két hete semmi válasz.Valaki esetleg tudja?


JA ÉS A SZAPORÍTOK HOZZÁSZÓLÁSOKAT MELLŐZZÉTEK!


Köszi.

Igazából a fajta mindegy .


2014. nov. 1. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem mindegy a fajta. Mert nem minden ETSZ nézi meg, hogyan fogod a kutyáidat tartani tenyésztőként.
2014. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából arra vagyok kíváncsi,ha megnézik elfogadják e vagy mindenképp kell kennelt építenem dísznek mert a kutyáimat nem fogom abba tartani.
2014. nov. 1. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kennelt nem kell épitened, viszont az elletőt én mindenképp zárt helyre tenném, elkülönitve a szukát a többi kutyától, hogy a nyugalma biztositva legyen, illetve ha téli az alom, és kicipeli a kiskutyákat, azok ne fagyjanak meg.
2014. nov. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másrészt nem a MEOESZ-től várjál választ, hanem a fajtád ETSZ-étől, mert mindenhol más a követelmény.
2014. nov. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a szukát és a kölyöket bent tartanám. Jobb nekik. És fajta és ETSZ függő a dolog
2014. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag a fajtád hivatalosan elfogadott fajtagondozó szervezete mondhatja meg, hogy mit vár el és hogy ezt hogyan ellenőrzi. A tenyésztési szabályzatban biztos leírják, ha van ilyesmi.
2014. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a fajta szervezetnek írtam. Azért vettem a fűthető faházat 3mx4méteres elég nagy alja tőkéletes a szukának meg a kicsiknek,teteje meg jó tárolónak.
2014. nov. 2. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, melyik ETSZ ír elő pontos felszerelést egy tenyésztéshez. Ha kennelhez ragaszkodnak, akkor kennel kell. Bár nem tudom, miért ne lehetne tenyésztő valaki kenneltartás nélkül is?

A kérdésedre csak az ETSZ-ed tud választ adni, mert nem jellemző , hogy előírják, milyen tárgyi feltételekkel tenyészthetsz.

2014. nov. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!