Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyöktáp nagytestű kutyának:...

Kölyöktáp nagytestű kutyának: Royal Canin, Eukanuba, Pro Plan, Hills ( ennek sajnos nincs nagytestű kölyök tápja )? ezek közül tudok válogatni, ennél drágább Orijen (2x13 kg=41000ft) nem fér bele.

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a Josera kids a legjobb kölyöktáp nagytestű kutyáknak.
2014. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Josera-t vagy a Brit Care-t ajánlom.
2014. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Légyszíves olyanok írjanak esetleg ,akik rendelkeznek tapasztalattal az általam felsoroltak közül. Azok közül szerettem volna választ kapni. Most royallal etetek.
2014. nov. 2. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a Eukanuba-val van tapasztalatom. A kölyök nagytestűnek valót próbáltuk, de alig ette meg a kutyám. Meg az illata is elég érdekes, úgy nézett ki a tápszem, mintha valami műanyag réteg lenne rajta. Nekünk nagyon nem vált be, még szerencse hogy csak 3 kg-os zacskóval vettem kipróbálás céljából, soha többet nem veszek!

Hill's-nek pedig a gyógytápjával etettem amikor kölyök korában bélfertőzése volt a kutyámnak, és a gyógyszerek mellett attól tökéletesen rendbe jött.

Többiről nem tudok semmit mondani!

2014. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pitepapa82 válasza:
Én Royal maxi juniorral etetek, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Szép tőle a kutya (6 hónapos amstaff), nem pukizik, és nem megy a hasa! A maxi juniornak (netről rendelem 1x15kg)13000FT az ára házhoz szállítva.
2014. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha mindenáron ezek közül akarsz etetni, akkor a Hill's.


de ahogy az első is írta, a Josera Kids szerintem is sokkal jobb a felsoroltaknál.

2014. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fontányi Zsuzsanna válasza:

Én is a Josera Kids tápot adom a Landseer 15 hetes kölyök kutyámnak, szépen fejlődik, erős egészséges és jó áron van, a kutyám két pofára eszi, ízlik neki akár áztatva adom akár szárazon.


Öcsém a KÁJ kutyáját RC-n tartotta, most vált Joserára mert sok a gyomorsava a kutyának az RC-től, amúgy szépen fejlődött és egyéb problémát nem tapasztalt vele, szőre szép fényes volt és egyébként egészséges.

Többit nem próbáltam.

2014. nov. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!