Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell (meg) nevelni egy...

Hogy kell (meg) nevelni egy kutyát?

Figyelt kérdés
nekem sosem volt kutyám, mert nem tudom, hogyan kell nevelni. Írják mindenhol, hogy következetesen stb, de én nem fogom megverni ha rosszat csinál, vagy ha a lakásba pisil\kakil. Hogyan lehet egy kutyát megnevelni testi fenyítés nélkül?

2014. nov. 4. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem te irtad ki a kerdest a harapos kutyarol? Olvass, olvass es olvass! Ezt nem lehet a gyakorikerdesekrol megtanulni. Konyvtarakat lehet megoltebi az errol szolo irodalommal.
2014. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

első válaszadó: nem én írtam ki, én most írtam ki először kutyás kérdést.

2-ik válaszoló, anyádat kellet volna vagy 80szor hasbarugni mikor terhes lett veled!

első köszi a normális választ

2014. nov. 4. 15:49
 3/6 anonim válasza:
Én nem tudom hol olvastad ezt a hülyeséget, hogy meg kell verni, mert soha nem lehet. Amúgy szerintem is olvass, nézz utána neten
2014. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azt teszem de neten nem találok. ti pl hogy vezetitek rá kutyátokat h szobatiszta legyen?

állatbántók kíméljetek

2014. nov. 5. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Konyveket olvass, ne a neten keresgelj. Cesar Millan es Jan Fennel konyvei mindenkeppen legyenek a listan.
2014. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2014. nov. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!