Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak szerintem igénytelen...

Csak szerintem igénytelen dolog, ha a kutya nem szobatiszta és 4-5 éves koráig a gazdiban fel sem merül, hogy ezen változtatni kéne?

Figyelt kérdés
Annyi ilyen kérdés van, nem is értem. Nálunk sincs patikatisztaság enyhén szólva, de azért nem hagynám évekig az ilyesmit.
2014. nov. 4. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy barátnőmnél a földrepiszkít a kutya 7 évesen is. Nálunk a bernáthegyi hamar meg lett regulázva
2014. nov. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted. A kutyának pelenkája van, és nem is viszik sétálni gondolom. Milyen fajta?
2014. nov. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is igénytelenség, de főleg szobacirkálóknál gyakori jelenség.
2014. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valami szobacirkálóról volt a legutóbbi kérdés is. Szörnyű, hogy sok gazdi kívül milyen igényesnek tűnik, szoli, műköröm stb, otthon meg kutyasz.rban úsznak. Eggyszer egy kutyakozmetikus mesélte, hogy milyen ügyfelei vannak: pl plázacica előveszi a táskából a "mini bichont", a kutya meg kakilni sem tud, mert a fenekén a szőr összeállt egy kakis nemezlappá.
2014. nov. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!