Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kutya, agresszívan...

4 hónapos kutya, agresszívan játszik ruhába kap és közben morog, most vált fogat hogyan adjam a tudtára, hogy amit csinál az nem jó? Hiába hagyom abba a játékot és megyek ki 1 óra múlva akkor is újra kezdi (kutyaovi lehetetlen ennyire vidéken )

Figyelt kérdés

#kutya #agresszív játék
2014. nov. 5. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs a környéken kutyaovi, akkor olvass a neten kutyasulis oldalakat, nézz videókat.

Milyen fajta kutyus? Mert mást javaslok egy kaukázusi és mást egy mini yorki esetén.

Amit egyelőre tudok tanácsolni: ha megint megmorog téged, rákiabálsz hogy csönd, és faképnél hagyod. Amíg nem nyugszik le, addig nem állsz vele szóba. És ezt minden alkalommal, nem elsőre lesz eredmény. Ezek a problémák arra utalnak hogy nem tart téged falkavezérnek, ezt a tiszteletet ki kell vívnod előtte. Ha van kérdésed, írj nyugodtan.

2014. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kiabálni semmi képen ne kiabálj rá az a legrosszabb amit tehetsz. szigorúan s normál hangon szólj rá. A kiabálással csak megerősíted h nem te vagy a falka vezér.
2014. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Jan Fennell - Kutyapszichologia ez egy nagyon jó könyv, használhatóak a benne leírtak és be is válnak, kipróbáltam őket.
2014. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sem szó szerint ordibálásra gondoltam. Csak emelje fel a hangját és határozottan szóljon rá. Majd hagyja ott.
2014. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 hónapos és agresszív?

Távol tartod, eltolod, közlöd vele, hogy NEM.

1 óra múlva ugyanezt ismétled. Egyszeri-kétszeri alkalomtól még nem fogja abbahagyni a kiskutya.

2014. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapsolj egyet vagy pöcköld orron.
2014. nov. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!