Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A huskyk képesek ugyan úgy...

A huskyk képesek ugyan úgy kötődni a családhoz, gazdához, mint ãltalãban a más fajtájú kutyák?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 10:38
 1/8 sippara ***** válasza:
Miért ne lennének képesek? :O
2014. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert távolságtartóknak mondják őket.A gödör ásás mennyire komoly náluk?Lemozgatva is ásnak?Tényleg soha nem lehet póráz nélkül sétáltatni,még kutyasulis képzés mellett sem?
2014. nov. 7. 12:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt husky-m de ismerősöknél igen.

Városban póráz nélkül sétált, barátnőm minden szavára figyelt. Rengeteget volt mozgatva. Nem volt gödör szinte sosem a kertben.

2014. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem huskym van. Panelban!! laktunk vele 2 évig. Minden nap mentem vele 2 órát a töltésre, póráz nélkül. 2 óra bírkózás és elfáradt rendesen. Már kicsi kora óta vittem, tanítottam póráz nélkül sétálni. Jó párszor hátat kellett fordítanom, és úgy tenni mintha ott hagynám. De makacs, sokszor volt, hogy először megnéztem amit akart csak aztán jött oda. Az én huskym kívül vagánynak szeretné mutatni magát, belül pedig hatalmas lelke van, hozzám nagyon kötődik, de NEM szereti ha simogatom. 2 másik kutyám is van, mostmár magánházban lakunk, a másik kettő azért kezelhetőbb, de nem tudom azért e mert mentettek és hálásabbak, megbecsülnek jobban, vagy mert mások. MIndenesetre csak akkor vegyél huskyt ha van sok időd rá, és városban utcán sose sétáltasd póráz nélkül, csak töltésen vagy ilyesmi. Egyébként nagyon okosak, de neked is türelmesnek kell lenned nagyo.
2014. nov. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
MOndjuk városban semelyik kuytát ne sétáltasd póráz nélkül, mert egyetlen egyszer kell hogy átszaladjon egy autó előtt egy macska után pl, és lehet hogy ezen múlik az élete.
2014. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne?

Nekem két nagyon ragaszkodó huskym van, főleg akit kiskorától nevelek. Behivhatóak is, bár én is csak olyan terepen engedem el őket, ahol nincs forgalom. Mindig visszajönnek, sőt szólnom sem kell, ha irányt váltok ők is arra jönnek.

De tény, hogy makacs fajta, meg aktiv. Nem való mindenkinek.

2014. nov. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kôszönöm a válaszokat.Nem kölyökben,hanem már idősebb kutyusban gondolkodom,aki azért még aktív annyira,hogy tudjon bringa mellett futni.A beton alapú stabil de drót kerítés megfelelő?Az utcafront beton alapú fakerítés.Gyerek szeretőnek írják ugyan,de valójában mennyire az / kutyasuli lenne/ ? van valami,amire külön oda kell figyelni a szökés,vadász ösztön meg a mozgás igény mellett,ami erre a fajtára jellemző és problémás lehet?
2014. nov. 7. 22:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szereti ha dögönyözik. Elviseli, de látom az arcán hogy arra vár mikor mehet. Reggel amikor felkelek és amikor hazaérek akkor van egy 5-5 perc simi bújás, egyébként messziről szeret. Ha nagy gáz van, beteg akkor más. Persze a játék az más, az m,ehet mindenkor.
2014. nov. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!