Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljunk egy vert kutyat?

Hogyan neveljunk egy vert kutyat?

Figyelt kérdés
Kb egy eve befogadtunk az utcarol egy kutyust. Valoszinuleg sokat vertek, mert nagyon felos (ha komolyabban raszolunk elbujik, sokat vicsorog, setaltatas kozben szinte mindenkit megugat es a simogatast is eleg furan reagalja le). Eddig elneztuk ezt neki, de szeretnenk most mar megnevelni. Hogyan kezdjuk?

2014. nov. 8. 14:20
 1/6 sippara ***** válasza:
100%
Keressetek meg egy jó kutyaiskolát.
2014. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kutyasuliba vigyétek el! Szakértő segítsége kell, egyedül nem fog menni.
2014. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el kutyaiskolába. Egy ilyet könnyen kijavítani nem lehet csak rontani rajta.
2014. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szolokhoz! Itt csak szakember segíthet, mert nagy az esély rá, hogy rosszabb lesz és akár haraphat is, ha pedig egyszer harapott onnan nincs visszaút.
2014. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kérjétek szakember segítségét, ha egyedül nem megy a nevelése!! A mi kutyuskánkat (beagle) is verték, valőszínűleg seprűvel! Egy éve van velünk (Párommal és velem), és egy olyan eset volt, amikor sepregettem, majd véletlenül elejtettem a seprűt, ő pedig kirohant a konyhából és az udvaron reszketve találtuk meg! Csak nagyon nehezen nyugodott meg! Viszont soha nem félt, soha nem mutatkozott rajta a verés lelki sérelme!! Mai napig igazán békés, nyugodt kutyus, igazi rosszcsont mókamester! Úgy látszik, neki csak annyi kellett, hogy olyan emberek vegyék körül, akik imádják! :)
2014. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem fogadott Komondor keverékem van.

Eleinte nekem is csinált ilyeneket, de sokat foglalkoztam vele és elmúlt. Azóta legjobb házőrző.

Csak a szavamra enged be akárkit az udvarra. :)

2014. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!