Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya gazdáját lepisili?

Kan kutya gazdáját lepisili?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki a torkomnak ugrana, NEM AZ ÉN KUTYÁMRÓL BESZÉLEK. Nekem is van kutyám és egy másik kutyás mesélte ezt, hogy a kutyája lepisilte. Namost ez egyértelmű dominancia, de elképzelni nem tudom, hogyan tud valaki idáig eljutni a kutyájával úgy, hogy előtte nem voltak ennek intő jelei. Ugye jól gondolom, hogy ennek az előzményeit már régen észre kellett volna vennie?
2014. nov. 8. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamasz kor elejébe akár még ez is beleférhet egy különösen domináns, bunkó kutyánál. De ige pofátlan a kutya. De igen, itt már sok minden történhetett, ha ennyire pofátlan a kutya. Viszont ez sajnos koránt sem kirívó, különleges dolog, hisz csak gondolj bele, hogy hány kutya végez párzó mozdulatokat a gazdi lábán, vagy csak a gazda szeme láttára.
2014. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát az enyém ilyt az életben nem csinált, még kölyök korában csak, de nem az én lábamon, hanem másik kutyán, de max féléves koráig fordult elő, és mindig letiltottam. Szerintem már az vér ciki, ha egy ember, vagy a saját gazdája lábán pláne.... de hogy lepisili..... ahhhh de ahhoz már emelni kell a lábát, szoval nem kiskölyökről van szó!
2014. nov. 8. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordult egyszer. Nem hanyatt esni kell, hanem jobban odafigyelni és rágyúrni a vezető szerepre. Olyan nincs, hogy nincsenek előtte jelek, olyan van, hogy a gazdi nem, vagy nem akarja észrevenni.
2014. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na hát igen. Ezek szerint Ő nem vette észre az előjeleit, ugyanis több kutyája is így tett vele.
2014. nov. 8. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerek egy kutyát, neki ez volt az első húzása, így kezdte minden előjel nélkül, hogy oldalba hugyozta a gazdáját. Addig egy földre szállt angyal volt, majd jött a kamaszkor..
2014. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!