Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fogják ismerni egymást?

Meg fogják ismerni egymást?

Figyelt kérdés
A kutyám a nyáron született és tavasszal lesz kennel találkozó, ahol az összes testvére és az anyukájuk is ott lesznek. Meg fogják egymást ismerni? Tudni fogják egymásról még, hogy ők a tesók és a mami? Azóta, hogy 9 hetesen elhoztam, nem találkoztak. Szerintetek?
2010. jan. 27. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

hát úgy nem fognak velük foglalkozni szerintem h jajj a mami meg a papi meg a tesók!mert ha így lenne akkor nem fordulna olyan elő hogy saját testvérével közösül!:)

de biztos örülni fog nekik!mint minden kutyusnak! :)

2010. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz nagy családi egymásraismerés, öszeborulás, ha erre vagy kíváncsi. Sem az anyakutya részéről a kölykök felé, sem viszont, sem a kölykök között. Miután felnőnek, úgy tekintenek egymásra, mint akármelyik másik kutyára, és közelebb állnak ahhoz, amelyik kutyával együtt élnek, mint a vérrokonaikhoz.


Viszont nagyon kíváncsiak és érdekéődőek lesznek a többiek iránt, mint minden ismeretlen/idegen kutya iránt. :-)

2010. jan. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
En karàcsonykor làtogattam meg a kiskutyàmmal a mamijàt es a tesojàt, ugy erzem nem ismerték meg egymàst de nagyon jol elvoltak egymàssal... Alig vàrom a következö talàlkozàst!!!
2010. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2010. jan. 27. 20:03
 5/7 anonim válasza:

Mi 2 éve hoztunk el egy néhány hónapos kutyust egy ismerősömtől. Az ottani kislány nagyon elkényeztette őt, és amikor meglátogatta a kutyust először (és utoljára:D) akkor a kutya sírt és látszott rajta hogy nagyon örül, szóval felismerte a kislányt tuti :-)

Olyan 1 évesen látogatta meg a kutyusunkat:)

2010. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ismerni fogja őket de nem ugy mint a családját hanem mint akik régen párszol találkoztak sétánál
2010. jan. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Akiteki ***** válasza:
Ha a kennelbe viszitek vissza, ahol született, ott természetesen felismer mindent. A tenyésztőt is meg fogja ismerni, esély van rá, hogy még anyukáját is, ha elég időt töltött vele. De a testvéreit nem és az anyjuk sem fogja megismerni őket, mivel más környezetben más szaguk van már, mint kölyökkorukban. Viszont a tenyésztő nagyon fog örülni. Irigylem őt, nekem még sosem sikerült összehozni olyat, hogy az összes kölyök ott legyen.
2010. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!