Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fázni fognak a kutyáim ilyen...

Fázni fognak a kutyáim ilyen kutyaházban?

Figyelt kérdés
Van egy labradorom és egy német juhászom, most lesz az első telük. Szabad bejárásuk van a házban viszont kint szoktak aludni. Nyilván ha nagyon nagy mínuszok lesznek nem hagyom, hogy kint aludjanak. Most kezdek el egy új házat csinálni nekik ami úgy fog kinézni, hogy két farostlemez közé egy rakok 2.5cm vastag üveggyapotot plusz egy 3cm vastag hungarocellt rakok. Lesz a házukon egy kutya ajtó is ami szintén szigetel valamennyit valamint a padló 2x3cm hungarocell rajta szalma és rá a szőnyeg. Szerinted így jó? Vagy vegyek egy komplett szigetelt házat? Párom azt mondja, jó az amit én csinálok és arra még egy kis hősugárzót is tudok szerelni (ami szerintem túlzás) de szerintetek?
2014. nov. 11. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az általad gyártott házban szerintem csak akkor fognak bemenni, ha komoly mínuszok lesznek. Nehogy még hősugárzót is használj :))

A szalmára felesleges a szőnyeg, mert kiszedik, meg amúgy sem kell. Igaz, kissé többet kell takarítani, de a szalma magában bőven elég.

2014. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell a szőnyeg, mert megfagy.

A legjobb, ha télalap alakúra készíted és a hosszú fal egyik oldalán lesz az ajtó. Úgy a szél sem éri őket.

Alá tehetsz még egy raklapot is, hogy alulról se hűtse a fagyott föld, plusz az ajtóra egy kis küszöb és tökéletes lesz!

2014. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen téglalap alakúra csináld, hogy jobban védve legyenek széltől.

2014. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!