Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nemet juhasz szuka kutyamnak...

A nemet juhasz szuka kutyamnak csomokban hullik a szore es ahogy latom fogy. Pedig eszik jokedvu. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 13:34
 1/6 sippara ***** válasza:
85%
Valószínűleg az, hogy a gazdája a brutális tünetek ellenére sem viszi állatorvoshoz.
2014. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csomókban ilyenkor az aljszőr jön, mert vedlés van. Amíg kicseréli a nyári aljszőrt télire, úgy lehet látni, fogyott a kutya. Ha megméred és valóban kevesebb a súlya a megszokottnál, lehet dokihoz menni.
2014. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elso valaszolo nem irtam hogy nem fogom elvinni. vagy igen? eszik a kutya rendesen eleven nem bagyadt nem hamy nincs hasmenese nem piszkalja feltunoen semmijet. nem utal semmi betegsegre. de valoszinu hogy azert latszik tenyleg vekonyabbnak mert rengetek szore hullik.
2014. nov. 13. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha eszik? Ha csomókban hullik a szőre, akkor el kell vinned. Egyébként nem tudom mennyit ehet, ha közben fogy. Vidd el orvoshoz! Nem írtad, hogy nem fogod, de azt sem, hogy igen.
2014. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sippara ***** válasza:
77%
Azért tisztázzuk, hogy az erős vedlés és a "csomókban hullik a szőre" között rohadt nagy különbség van - tudom, husky keverékem van, nem egy huskyt láttam már durván vedleni. Az "ahogy látom fogy" meg nálam azt jelenti, hogy a gazda napi szinten foglalkozás közben is áttapogatja, átsimogatja a kutyát, így tisztában van vele, mennyi a szőr, és mennyi a kutya. Ráadásul nyárból télbe vedlünk most, nem fordítva, ilyenkor még ránézésre sem fogy látványosan a kutya, mert a kevesebb, rövidebb aljszőrt veti le, és dúsabb, hosszabb, tömöttebb változatot növeszt a helyére.
2014. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet allergia, autoimmun és még számtalan egyéb dolog. Számtalan betegségnél nem tünet az étvágytalanság, kedvetlenség.
2014. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!