Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Borzasztóan...

Mit tegyek? Borzasztóan elkezdett hullani a hajam. Minden fésülködésnél marék számra hullik, és ahogy nézem a tükörben, olyan, mintha napról napra jobban látszana a fejbőröm. (ezt főleg elől látom, de lehet, hogy hátul is, csak ott nem veszem észre)

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok esve. A fogaim rendben vannak, rendszeres fogorvosi kezelésre járok 3-4 havonta, nőgyógyászati problémáim viszont vannak, (PCO szindróma) és fél éve Clostybegitet kell szedjek. (peteérést segít-mert nem jön össze a baba)

Az intenzívebb hajhullás kb 5-6 hónapja kezdődött, de csak vagy egy hónapja vettem észre,hogy ez már nem az a természetes "hullbogálás"

Mit tegyek? Kérlek ajánljatok valamit, de csak olyat, ami nem humbukk. Vitamin, vizsgálat, sampon, hajszesz....?

Hálásan köszönöm előre is!

Anikó (Bp XIV.)


2010. okt. 25. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elsősorban kérdezd meg a nőgyógyászod hogy okozhatja-e az... Vagy menj a háziorvosodhoz, kérj teljes vérképet, mondd neki miért kell...HA nincs szervi problémád ami ezt okozhatja menj el hajtechnikushoz, ő is csinál tesztet... hirtelen ennyi.. nemtudom kenhetsz rá kencéket, de szerintem ha valakinek nagyon hullik a haja azon az nem segít...
2010. okt. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullás nem betegség, hanem tünet, és tudtommal sokminden okozhatja. Ezért fontos elmenni kivizsgálásra, és ha nem találnak semmit, akkor az életmódod vedd számba: mozogsz eleget, nincs túl sok stressz az életedben, elég változatosan eszel-e? Ha ezek megvannak, csak akkor érdemes kipróbálni mindenféle kenceficét.
2010. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy nem árt, ha vitamint szedsz.

És teljes kivizsgálás, a kencék csak tüneti kezelést nyújtanak, inkább az okot kell megkeresni és megszüntetni.

2010. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fogaidat most kezelik, tehat ezis lehet az ok, mivel rosszak voltak.

Feltetlen menj el egy hajgyogyaszhos, es igy ahogyan itt leirtad Neki elmondod a panaszaidat es O fog tudni Neked segiteni.

2010. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a gyors válaszokat. Akkor a nőgyógyásszal fogom kezdeni, mert lehet, hogy hormonprobléma okozza. Oda sajnos mostanában úgyis gyakran kell járnom :( Úgyhogy akkor egy kalap alatt ezt is megkérdezem. Utána valószínűleg elmegyek egy hajvizsgálatra. Az nem árthat. Tudtok ajánlani?
2010. okt. 25. 09:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ettől a Closybegittől hullik? vagy a hormonváltozás miatt! ez gáz. szerintem fontosabb az hogy ne kopaszodj meg, mint mindenféle szereket szedj. Mi ez a Closybegit? Valami hormon?
2010. okt. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Clostilbegyt tabletta egy szintetikus, a peteérést serkentő (ún. ovuláció-stimuláló) hatású szer.
2010. okt. 28. 18:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia nem tudom még olvasod-e de hátha. Mi lett a vége, mi volt az oka ennek?
2021. ápr. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!