Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya?

Ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 14. 00:52
1 2
 1/13 sippara ***** válasza:
Valami bull-típusú keverék, de erről a képről azt se mondaná meg senki, ha fajtájának büszkesége amstaff lenne :)
2014. nov. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kutya fajtiszta. Ez 100 százalék.
2014. nov. 14. 01:28
 3/13 sippara ***** válasza:
88%
100 százalék bizony, ehhez kép se kell, hiszen különböző fajú állatok igen ritkán nemzenek utódokat :) mondjuk egy kutya-zsiráf keveréket megnéznék :)
2014. nov. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Az biztos, hogy fajtiszta. Az, hogy fajtatiszta-e az már más kérdés. Bull-tipusú keverék, Staffordshire bullterrier vagy amstaff lehet. (Faj: kutya, fajta: amstaff) A hibrid az, ami nem FAJtiszta: pl. öszvér, mert egyik szülője ló, a másik szamár, vagyis nem egy FAJból származnak a szülők. A keverék az, ami nem FAJTAtiszta: pl. magyar vizsla-cocker spániel keverék, mert egyik szülője spániel, a másik vizsla, vagyis nem azonos fajtájúak a szülők. Remélem érthetően fogalmaztam. :)
2014. nov. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tök jó, hogy itt mindenkinek leesett a lényeg...


Mentek a mínuszok srácok.

2014. nov. 14. 07:40
 6/13 anonim ***** válasza:
73%

A válaszadók csak válaszoltak a kérdésedre. Már a fajtiszta meg a fajtatiszta fogalmával sem vagy tisztában, ezért írták le, mi micsoda.

Egyébként valami bull típusú lehet, de nem jó szögből készült a kép.

2014. nov. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pitbull terrier
2014. nov. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én meg utálom a gép mögül, szarkasztikusan okoskodó parasztokat. :D Köszönöm aki normálisan leírta a választ!
2014. nov. 14. 21:46
 9/13 sippara ***** válasza:
54%
Értsd meg, erről a képről SEMMIT nem lehet mondani azon kívül, hogy valamilyen bull típusú kutya. Aki erre a képre azt mondja, hogy ejjbeszíppibbú, az valószínűleg annyit tud nevezett pibbúkról, hogy számára egy szélesebb fejű vizsla is pibbú, ezáltal a véleménye nem releváns. Olyan képet tegyél fel a kutyáról, amin profilból látszik az egész teste álló testhelyzetben, meg egy olyat, amin látszik a feje normálisan (nem az álla meg a nyaka, hanem a feje), arra már lehet mondani valamit.
2014. nov. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy pitbull mert nekem is az van egy ajjj de szíppp haaa
2014. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!