Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet még tanìtani a...

Lehet még tanìtani a kutyát felnött korában is patkànyvadászatra?

Figyelt kérdés
Van egy Westie terrier szuka kutyusom! Pár hónaposan került hozzám,sokat foglalkozom vele,de nem tanitottam semmire! Legtöbbjében csak szeretgetem,ölelgetem ilyesmi. Most viszont nagyon jó lenne,ha megtudná fogni a patkányokat! Mindig érzi hol vannak,rendkìvül izgatott,képes egy éjszakán át várni,hogy mikor jön ki a lyukból,egeret már fogott,viszont a patkányt akkor sem fogta meg ,amikor direkt elötte engedtem el,próbálta,csakhàt nem jött össze! ha AZT,London neki,hogy keresd,érti,azzonnal elkezd szimatolni,keresi AZ állatot ,csak egy kicsit ügyesebbnek,és gyorsabbnak kellene Lennie,most 3 éves,MIT tegyek? Járjak vele futni,aktìv játékokat játszak vele? Álltalàban csak AZ ölembe fekszik és simogatom!persze,hogy ìgy ö is lusta lett!ilyen korbam lehet,még tanítani?

2014. nov. 18. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehet tanítani.

Amit viszont megtanítottál neki azt minimum hetente ismételd át vele.Így előbb-utóbb jutalom falat nélkül is megfogja csinálni.

2014. nov. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, de biztos látod te is, hogy kapható a dologra, ez a terrier vér... :) A mozgás nem fog ártani, kocogjatok, játszatok. Aztán majd gyakorlattal ügyesebb lesz.
2014. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ne legyen mérgezett a patkány
2014. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Enni nem eszi meg,ha csak megfojtja,és mérgezett attol is lehet Baja?
2014. nov. 19. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a patkány szőre nem mérgezett, nem hiszem :D jó amúgy nem biztos, hogy összeszed ilyet, ha belegondolok, hogy még egyik macskám se pusztult el mérgezésben :D de azért nem árt erre is gondolni szerintem
2014. nov. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!