Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hullik annyira a kutyám...

Miért hullik annyira a kutyám szőre?

Figyelt kérdés
Labrador-vizsla keverék,most, hogy hideg van sokat van a házban. és pár napja úgy elkezdett hullani a szőre, mintha vedlene. De Januárban?! Mi lehet az oka? Tavaly is benn volt, de nem volt ilyen probléma. Amúgy nem foltokban hullik, tehát nem is látszik meg úgy rajta, viszont tegnap felfedeztem a nyakán egy vékony csíkot, ahonnan teljesen kihullott, és vörös ott a bőre. Jövő héten úgyis mindenképp esedékes lesz egy állatorvos látogatás, de azért érdekelne. Köszi
2010. jan. 29. 09:15
 1/5 anonim válasza:
Sztem rühes vagy bolhas. A mi kutyank szore is most el kezdett hullani, elvittuk orvoshoz és kiderult, h bolhas. Ne késleltesd a dokit, vidd el minel elöbb!
2010. jan. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De akár ételallergia is lehet. Mindenképpen doki, minél előbb! Ezt mi gép mögül nem fogjuk tudni megmondani. A helyedben nem várnám meg a jövő hetet, hanem még ma vinném!
2010. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szabad gyakran füröszteniu, mert a zsírréteg lemosódik a szőrzetéről. lehet, hogy azért hullik, mert a lakás klímáját nem szokta meg. Állatorvos majd a többit megmondja
2010. jan. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
háát köszi:9 sokkal okasabb nem lettem sajnos. de mindenképp elviszem:)
2010. jan. 29. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám csomókban vedlik, most januárban, a legnagyobb hidegben. Én is kíváncsi lennék az okára...
2010. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!