Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális dolog...

Szerintetek normális dolog ettől a nőtöl? O. o

Figyelt kérdés

Apu elvitte a kutyát sétálni egy tiz percre poráz nélkül (nemtudjuk rávenni h tegye rá). Visszafele egy zsebkutyát sétáltató idős nő azt mondta h "-ha közelebb jön akkor leöntöm sósavval!!"

És az Ő kutyája kezdett acsarkodni és a mienk oda sem ment!


2014. nov. 25. 20:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%

Lakott teruleten alap hogy porazon viszitek. Ezt a torvenyt sem tartjatok be de azon kiakadsz ha beszolnak. Tessek elfogadni hogy nem mindenki szereti a kutyakat. Tiszteld mar a többi embert. Mi az hogy apad nem tesz ra porazt? Majd ha kozteruletesek megbuntetik pisloghattok. Nekem meg nem szoltak be,erdekes hogy nalad mar nem egyszer. Ja es nyugodtan pontozz le...

2 roti gazdaja

2014. nov. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Isten ments h lepontozzalak!!! Utálok rosszban lenni emberekkel. De én mindig porázon viszem. Meg mondjuk a kutyánk spániel aki imádja a kutyákat. Barátságos is de kerüli a konfliktusokat.
2014. nov. 26. 10:37
 13/18 anonim ***** válasza:
Van ilyen,azért jó lenne,ha a pórázt vinné,főleg,ha valami miatt félelmetes lehet másoknak a kutya.Max nem teszi rá,csak ha parás gazdit lát.
2014. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Most látom,hogy spani.Hát,az nem egy oroszlán.
2014. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%

Igen is tegye rá a pórázt. Én is falra mászok azoktól a bunkóktól akik ennyit nem képesek megtenni. Ennél csak az a jobb mikor pórázzal vagy anélkül ráengedik a kutyámra, akivel mondjuk tanulunk, vagy sietünk valahová.

Nem volt jogos ez a durva beszólás, de a felháborodás teljesen jogos. Azt meg el kell fogadnotok, hogy valaki nem szereti a kutyákat, az neg az ô parasztságuk, hogy hangot adnak ennek.

2014. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Volt már olyan h az egyik futtatos idos neninek a puli kutyája (aki lány) porázon volt és ok nélkül rátámadt az enyémre és a "gondos gazda" meg nemcsinàlt semmit
2014. nov. 26. 15:07
 17/18 anonim ***** válasza:

11-es nyilván nem szereti a nénike a kutyákat ha neki is van egy. Szövegértés...

A pórázos dologgal egyetértek, de ha behívható a spani és nem okoz galibát, akkor az öregasszony igencsak túlreagalta.

Első voltam

2014. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Abszolut behivhato a spani :) kutyaiskolába is jártunk vele. De az a puli már harmadjára támadta meg ok nélkül :/ :(
2014. nov. 26. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!