Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti kutyaknal ez normalis...

Benti kutyaknal ez normalis dolog?

Figyelt kérdés

Par het mulva masfel eves lesz a szuka staffbull terrierem. Mindigis hiperaktiv kiskolyok volt, es nagyon makacs.

Most ket hete mult el a 2. tuzelese.

Kb ket napja nagyon megvaltozott a viselkedese. Lesi a mozdulataimat, sokkal jobban szot fogad, es talan meg konnyebben tanul, mint kicsikent. Viszont majdnem mindenben iranyitast var, ha nem foglalkozok vele, lepihen.

Elso szobakutyam. Ha bent van, sokat alszik, nem ugral, nem jatszik. Regebben mindenhol jatekokat keresett, szetszorta az osszeset a dobozabol, igaz, parancsra vissza is tette.

Most estenkent eloszed a plussokbol egyet, dobalni kell neki, aztan ennyi a jatek bent.

Olyan, mintha depresszios lenne.Kedvetlenul fekszik. Figyelem,lesem a tuneteket, tudok a mehgyulladas es az alterhesseg veszelyeirol, de remelem, sose fordul elo nala egyik sem.

Szabadban viszont teljesen megkergul ujra, futkoraszik a frizbije utan, ugat, ha van mit, teljesen feleled.

Seta kozben is visszafogottabb, mar nem huz, nem rangat.

Most ez normalis? Hirtelen felnott? Vagy betegseg miatt is lehet? Ha beteg lenne, akkor kint is lapitana? Elsosorban benti, panel kutyasok tanacsara lenne szuksegem.


2014. máj. 16. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak elkezdett beérni. Megkomolyodott. Nincs ezzel semmi baj, ha kint eleven és játékos, akkor nem hiszem hogy baj lenne. Lehet az időjárás miatt is, vannak kutyák akik érzékenyek rá, emberek között is van aki teljesen "bedepizik" ha ilyen borongós az idő. De ha nagyon aggódsz, akkor nézesd meg dokival.
2014. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is ilyen, ha bent vagyunk csak fekszik/alszik de ha kimegyünk 2 órán keresztül rugdosom neki a labdát és nem fárad el (magyar vizsla)
2014. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi, akkor bent az a jo, ha nyugodt. Hat ezt nem is mertem remelni, hogy ilyen kezelhetove valik egyik naprol a masikra. Bizom benne, igy marad:)
2014. máj. 16. 17:29
 4/6 anonim válasza:
Nekem 2 hónap múlva lesz másfél éves a labradorom, és ugyan így viselkedik mint amit leírtál. Szinte egész nap bent alszik, néha feléled egy kicsit, hozza a rongyot,aztán alszik pár perc múlva. Csak sétánál van bepörögve, de már ő is jóval visszafogottabb mint volt. De szerintem most ez az idő is rátesz egy lapáttal.. :)
2014. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
felnőtt a kicsike :)
2014. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat ez hihetetlen, hogy ilyen hirtelen, egyik naprol a masikra megkomolyodott. En azt hittem, szeleburdi, bohoc marad mindig, mert az alombol tul hiperaktiv izgaga kiskutyat hoztunk el.
2014. máj. 16. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!