Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell csinálni ha a kerítés...

Mit kell csinálni ha a kerítésen keresztül kutyatámadást látok? Hogyha átmenni nem lehetséges.

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy ilyen belső udvar, ahová ki lehet járni dohányozni. Mellette pedig egy bolt van a körbekerített parkolójával. A tulajok ott tartják egész munkaidő alatt a kutyát, aki ezt a területet a sajátjának gondolja, és szabadon mászkál kinnt. Többször is volt már olyan hogy mi kinnt cigiztünk, és láttunk olyan helyzetet hogy a vevő bejött a kapun gyalog, a kutya pedig nem engedte tovább. Ugatott morgott rá, nem hagyta kitérni az útjából, az egyik illetőnek majdnem neki is ugrott, az volt a szerencse hogy a férfinál volt valami műanyag alkatrész amivel tudta hárítani a kutyát. Ilyenkor a tulaj ha kijön az ugatásra, és próbálja elkapni a nyakörvénél, akkor rá is rámordul, vicsorít, parancsokra egyáltalán nem hallgat úgy tűnik. Nem értem hogy lehet valaki olyan hülye hogy ezzel teszi tönkre a boltot, hogy elijeszti a vevőit, én pl be nem mernék oda menni. De nemis ez a lényeg. Elgondolkoztam rajta hogyha egyszer neadjisten tényleg bevadul a kutya és elkap valakit, akkor mit lehet csinálni? Kerítésen keresztül hogy lehet megállítani? Vagy kiabálni kell? Megdobálni?
2014. nov. 26. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Távolról nem sokat tudsz tenni. Az a boltos meg egy sötét agyú, ha így fogadja a vevőit. Hamar el fog fogyni a kuncsaftja.
2014. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Messziről semmit, hiába kiabáltok, annál nagyobb lesz a buli, az nem fogja leállítani a kutyát. Írjátok fel a boltos számát és csörgessétek meg, ha gáz van, hogy tudjon róla és ki tudjon szaladni intézkedni.
2014. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!