Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez lehet agresdzió jele?

Ez lehet agresdzió jele?

Figyelt kérdés
A kiskutyánk hátulról belénk harap (azt nem tudom h játékból-e vagy nem de elég erősen) és a lábunkat utána folyzon harapdálja és nem lehet leállítani csak jutalom falattal.. ezt nem zudom miért csinálja. Lehet rossz a reakcióm? Egyszerüen figyelmen kivűl hagyom de még erősebben harap. A kezünkkel óvatosan játszik többnyire de ott is vannak túlkapásai és akkor abba is hagyjuk a játékot. Meg ha már nem tetszik neki valami akkor rá kap a kezünkre. És ez ilyenkor olyan rossz elméletben megpróbáltam a lehető legtöbb dolgot elsajátítani de úgylátszik gyakorlazban sokkal nehezebb. És tudom hogy rengeteg türelem kell hozzá. És még annyi hogy szerintem eléggé le van fárasztva a lehetőségekhez képest. Még nem vihetjük sétálni de a folyósón nagyon nagyot szokott rohangálni. Erdőbe is vittük olyan helyre ahol nem nagyon járkálnak se kutyák se emberek. Agyilag is minden nap fárasztom 15-20 percet de nagyon szeret tanulni ezért van h átismétlem vele azokat amiket tanult

2014. nov. 27. 12:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Persze nem is várom el és igazad van kicsit türelmesebb leszek hátha lenyugszik. Az orr lefogasnál annyi van h elkezd nyüszìteni és meddig kell fogni? Addig amíg abba nem hagyja?
2014. nov. 27. 13:58
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Jaaj nem addig....nem hiszem hogy abba hagyná hiszen kellemetlen neki, 5 másodpercig kb.
2014. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem jó egyre jobban belehergelődik... a kanapét kisajátította pedig mindig leszedtük ahogy megláttuk. Most egy konkrét harcot kellett vele vívnom mert leülzem oda. Töbször felugrott elkezdett harapni én leraktam és ezt eljátszotzuk vagy százszor. Végül rákoppintottam az orrára aztán támmorgott és ugatott. Aztán már lent maradt de morcosan... hogy tudnám elérni hogy megmutassam neki hogy én vagyok a falkavezér? Mert csinálom amiket mondanak de szerintem mégse tekint annak.
2014. nov. 27. 14:40
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy kutyám, akinél nem jöttek be ezek a fegyelmezések. Nála az használt, hogy rámorogtam.
2014. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Erőteljesen rászólsz. Ha nem használ ez sem, meg orrfogás sem, akkor felemeled a grabancánál fogva, megrázod és úgy szólsz rá.
2014. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!