Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 éves német dog-kutyánk...

2 éves német dog-kutyánk (fiú) mostanában ha rénezek már (CSAK RÁM) elkezd morogni. Ha enni adok nekihúst azt elfogadja és megeszi. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ez apa és az én kutyám de apa nem tud annyit foglalkozni mint én.ezt 1 hete észlelem már.Apára se morog.

2014. nov. 27. 17:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt észleltem egy hete hogy ha ránézek morog és nem azt hogy én vagfyok többet vele.
2014. nov. 27. 17:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy veszi, hogy alatta vagy a dominanciában.
2014. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apád a falkavezér, ő a második, te pedig alatta állsz. Helyre kell rakni, nem neked, hanem apádnak.
2014. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És mit teszel, amikor ő morog? Mit jelent pontosan az, hogy te foglalkozol vele, mit szoktál csinálni a kutyával?
2014. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a válaszokat.Apa is azt mondta "ő a falkavezér".Úgy foglalkozok vele hogy oda megyek hozzá.Megölelgetem megszeretgetem.De ma nem morgot játszotam vele.Nme tom mi lett vele.Köszike a válaszokat. :-)
2014. nov. 28. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:

2 éves, már felnőtt, helyre kellene tenni a dolgaitokat, amíg nem késő.

A "megölelgetem", "megszeretgetem" nem nevelés, ez lesz a végeredménye, s az veszélyes helyzet, ha a kutya főnöknek érzi magát.

2014. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutya úgy fogja érezni előbb-utóbb, hogy te leghátul vagy a rangsorban, ha ezt nem tartod be, nemcsak morogni fog, hanem támadni és harapni is. Mivel nagytestű kutyáról van szó, ez nagyon veszélyes lehet. Meg kell vele értetni, hogy te sokkal fontosabb vagy a falkavezérnek (apádnak), mint ő.
2014. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!